066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Ковролін для дому


Ковролін для дому — це хороше рішення, щоб створити максимальний затишок. Тим більше що вибір величезний. Вирушаючи за покупкою підлогового покриття, Ви вже повинні, знати в яку кімнату його плануєте стелити. Це важливо! Тому як килимові покриття ковролін, підбираються під певні приміщення. Якщо ковролін буде постелений в кімнаті, де проходить чимала кількість народу, то в такому випадку потрібно купити покриття з жорстким, тонким і при цьому легко чиститься ворсом. А якщо навпаки прохідність в кімнаті низька, то сміливо можна купувати покриття з невеликою щільністю і досить довгим ворсом.
Види ковроліну наступні.
Тканий ковролін, є самим міцним покриттям. Проводиться він за технологією простих килимів, і так як процес виготовлення складний і довгий то таке підлогове покриття дороге. Тканий ковролін нагадує вигляд сіточки.
Тафтінговий ковролін, виготовляється за допомогою тафтинговой машини. Така машина працює за принципом швейної машинки, відмінність тільки в тому, що в процесі виробництва використовується дуже велика кількість голок, які знаходяться близько один до одного. Завдання машини полягає в тому, що вона повинна закріпити ворсові пасма при русі голок і гачків, і витягнути їх у петлі. Ковролін тафтінговий є найбільш затребуваним серед всіх інших покриттів. Так як для виготовлення такого покриття для підлоги використовують різноманітні матеріали. Лицьова сторона ковроліну під час його виготовлення виглядає як безліч петель. Згодом петельки, можливо, розріжуть, і може вийти покриття з розрізаним ворсом або ж петлі не розрізають, і ковролін буде мати верх петельчатий. Також виготовляють види ковроліну з комбінованим верхом, тобто покриття може мати й цілі, і розрізані петельки.
Ковролін голкопробивний відомий своєю високою стійкістю до зносу. Та й до того ж дуже цікаво виготовляється. На підготовлену основу викладають шматочки волокна, до того ж у кілька шарів. Потім між шматочками волокон розміщують полотно, після цього матеріал прошивають, і ще додають, додаткову основу, яка складається з гуми. Потім це все пресується і в результаті виходить дуже зручний ковролін, з хорошим рівнем шумоізоляції.
Флокированний ковролін, таке покриття виготовляють за допомогою флокированія. Процес відбувається таким чином: ворс довжиною 3 мм щільно викладається поруч на поліхлорвінілову основу. Так як основа має електростатичне поле. Для виготовлення такого підлогового покриття застосовують якісно пофарбовану нитку. Це дозволяє отримувати рівний колір. Таке покриття можна постелити в передпокої або кабінеті. Також такий ковролін має жорстку основу і поверхню. Досить часто шар такого покриття витканий у вигляді петельок. Волокна такого ковроліну можуть бути синтетичні, штучні або натуральні.