066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Освітлення двору


Насправді гарний краєвид приватного будинку, можливо, створити, застосовуючи освітлення двору не тільки в денний час доби, але і вночі, використовуючи різні елементи ландшафтного дизайну, за допомогою яких вийде чудово висвітлити Ваш ділянку.
Але перш ніж вкладати величезну кількість коштів у висвітлення вашої ділянки, необхідно визначити, яку конкретно частину вашого саду ви бажаєте бачити і в якому світлі. Ще варто пам’ятати, що висвітлювати ділянку можна з переслідуванням різних цілей, наприклад: щоб створити романтичний настрій, щоб висвітлювати для безпеки доріжки, або для того, щоб вдалося підкреслити окремий елемент вашого дизайну.
Перед початком роботи над проектом, потрібно зробити ескіз. У ньому мають бути: всі лавки, будівлі, існуючі світильники, і абсолютно всі елементи ландшафтного дизайну. Тому як кожен з цих предметів буде поглинати або відбивати світло. А ще велике значення має висота і розмір об’єкта, особливості рослин.
Світильники у дворі можна размесить по-різному, все залежатиме від вашого бажання і бачення мети. Поставивши світильники позаду лавок можна освітити шлях до них. У підсумку вийде дуже м’яке освітлення. Щоб домогтися романтичної обстановки необхідно світильники приховати кущами, при цьому частина рослин поглине світло, і вийде приглушене освітлення. Якщо на ділянці є водойма, його теж є необхідність підкреслити. Для цього сховайте світильники всередині фонтану, або водойми. При цьому освітивши його по периметру, або встановіть потужний ліхтар у центрі водойми, цим Ви підкреслите елементи ландшафтного дизайну, які розташовані всередині водойми, якщо вони є.
Встановлені у дворі світильники, як правило, поглинають мало напруги приблизно 12В, однак силова частина повинна бути розташована в будинку і харчуватися від 220В. Тому є необхідність встановити понижуючий трансформатор. Щоб освітлення вашої ділянки було безпечним, довірте цей вид роботи досвідченим фахівцям. Ну а якщо ви зможете зробити, монтаж освітлення самостійно, дотримуйтесь правил безпеки при розводці, і при підключенні освітлення до свого двору. Тому кабель до всіх світильників необхідно укладати в труби, виведення самих кабелів дуже добре герметизувати, щоб всередину не потрапила вода і кабель взимку не розчавило. Труби, в які Ви укладете кабель, закапайте на глибину в 50 см.