066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Екскаватори


Ще зі шкільної лави, особливо хлопчаки, знають, що екскаватор — це машина, яку придумали, щоб полегшити земельні роботи. Екскаватори розрізняються за видами, і кожен вид відповідно повинен виконувати конкретно поставлене перед ним завдання.
Вид, кар’єрний гусеничний екскаватор використовується для видобутку корисних копалин. На ньому можна працювати в будь-яких кліматичних умовах і навіть у горах.
Є легкі екскаватори, вони пересуваються на колесах, такі екскаватори НЕ всюдиходи. У їх конструкції є тільки найнеобхідніше. А також екскаватор крокуючий, така машина застосовується на легких породах, при споруді кар’єрів, проходження каналів.

Всі екскаватори ділять на:

повноповороті і
неполноповоротние
Якщо порівнювати два таких екскаватора, то у неполноповоротних екскаваторів більше маневреність і мобільність. Така техніка ділиться і за принципом роботи. Екскаватори можуть бути багатоковшевими і одноківшовими. Т.е багатоковшовий екскаватор має кілька ковшів, що переміщуються по одній траєкторії. Найпопулярнішими і поширеними є одноковшові екскаватори. Ці машини має тільки один робочий ківш, який кріпиться на канаті або стрілі. Існує безліч видів одноківшових екскаваторів.

Вони розрізняються за типом шасі:

крокуючі
плавучі
гусеничні
колісні
пневмоколісні
навішує на трактора
залізничні
А також за типом механічних передач:
механічні екскаватори
електромеханічні екскаватори
екскаватори з гідравлічним приводом
електричні одноковшові екскаватори
У одноківшових екскаваторах застосовується навісне обладнання. Сьогодні на будь будівельному майданчику можна побачити екскаватори самих різних виробників. І наші вітчизняні машини відмінно справляються з будівельно-ремонтними роботами. Крім цього, наші машини легкі в управлінні і ремонті. На них легко можна придбати потрібні запчастини. Тому екскаватори вітчизняного виробництва вільно конкурують з дорогими машинами західного виробництва. І не поступляться їм у надійності, продуктивності, потужності, маневреності.

Виявляється, споживачі віддають свою перевагу екскаваторів китайського виробництва. І правда як з’ясувалося, китайська техніка має відмінні показники в роботі, при цьому її можна придбати за порівняно доступною ціною. Придбати такий екскаватор можна в будь-якому місті через дилерський центр. Туди ж звертаються, якщо знадобиться гарантійне або сервісне обслуговування. Якщо ж Ви віддаєте перевагу техніку відомих західних брендів, то її теж досить широкий асортимент з високою якістю, який не підведе Вас при виконанні різних видів робіт.

Докладніше про види і типи екскаваторів, а також їх відмінність один від одного, ми розглянемо в наступних статтях.