066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Керамічна плитка для ванної


Ринок, де представлена ​​керамічна плитка для ванної, насичений великою кількістю всіляких колекцій. Вони різноманітні за формою, малюнку, текстурі, розміром. І для дому підійде не вся плитка. Тому що Ваші уподобання можуть йти в розріз до вимог самого приміщення.

Пам’ятайте, що не вся керамічна плитка для ванної кімнати зможе нормально котактіровать зі всякою хімією (чіст. засоби). Для цього підходить тільки кахель з низькою пористістю і високим водовідштовхувальним властивістю (глазурована плитка).

Класи плитки:
Перший — для приміщення з дуже малою інтенсивністю стирання (дуже рідко)
Другий — для приміщень з невеликою інтенсивністю (ходьба в тапочках)
Третій — для приміщень з середньою інтенсивністю до стирання
Четвертий — для підлог, які стираються з високою інтенсивністю (громадські місця особистого користування)
П’ятий — дуже висока зносостійкість (супермаркет).

У ванну кімнату в самий раз підійде плитка першого і другого класу. Також для підлоги дуже важливий критерій це — антиковзання, бо прийнявши душ можна розбити собі лоба. Вибирайте вироби не гладке, можна навіть зі структурою або матове. Тут Вам зможе допомогти не тільки гіпермаркет сантехніки, а й інтернет магазин керамічної плитки. До речі, можна навіть знайти плитку глянсову або дзеркальну, проте з антиковзаючим властивостями. І так, керамічна плитка для ванної укладена. Займемося швами. Зовсім забув: щоб не замарачіваться зі стиками (швами кахлю), відразу вибирайте і укладайте безшовну плитку. Ну вона звичайно зі швами, однак вони настільки тонкі, що практично не видно. І складається відчуття монолітної стіни. У разі шовного плитки Вам згодиться затирка з дуже якісного цементу. Звичайно, пофарбованого в потрібний колір (пигментированного). Така затирка дуже міцна, водостійка, і дуже зручна як в нанесенні, таки і в застосуванні.