066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Алебастр — гіпсова суміш


Суміш гіпсова призначена для полегшення процесу штукатурення стін. І для тих випадків, коли є необхідність у швидкому застиганні використовуваного розчину. Суміш гіпсова дуже улюблена серед електриків, бо «алебастр» так її ще можуть називати зможе затвердіти хвилин за 10 після контакту з водою. Штукатурка гіпсова дуже легко і зручно наноситься на стіни, і при цьому не обов’язково знати спеціальні прийоми. Якщо таку штукатурку приготувати правильно, використовувати чистий інструмент і тару, то розчин застигне приблизно через хвилин 30-40. На упаковці з матеріалом завжди вказується конкретний час затвердіння. А якщо Ви будете працювати брудним інструментом то, час схоплювання відразу збільшиться як мінімум удвічі.

Таку суміш теж не важко приготувати. Налийте в ємність води, приблизно третю частину. Потім засипте з мішка штукатурку і ретельно перемішайте, використовуючи міксер будівельний до необхідної густоти. Зачекайте хвилини 3 і ще раз перемішайте суміш. Наноситься розчин за допомогою шпателя, кельми або кельми. Вирівняти суміш можна правилом або великим шпателем.

Наноситься гіпсова штукатурка вже на заздалегідь підготовлену до оштукатурювання стінку. Розчин починаємо наносити і вирівнювати великим шпателем або правилом, спочатку по горизонталі, потім наступний шар вже наносимо по вертикалі. Між нанесенням шарів Ви повинні дотримуватися проміжку часу близько 2,5 годин. Щоб отримати рівний кут, за допомогою армованого куточка нанесіть розчин на краю стінки, тепер придавите куточок і сформуйте за допомогою шпателя площину.

Зайве нанесений матеріал прибираємо протягом 1 години після того, коли він вже почав тверднути. Вибираючи гіпсову штукатурку, пам’ятайте про те, що вона має меншу твердість, ніж штукатурка на цементній основі. Самою універсальною і популярної штукатуркою даного роду є «Родбанд», фірми «Кнауф». І на завершення …. Не радять штукатурити такою сумішшю стіни, пофарбовані олійною фарбою або стіни на які нанесена шпаклівка. Так як в обох випадках шар просто зможе відпасти. Починаючи, укріпляти гіпс буде видавлювати з себе вологу, і тому погано прилипне до глянсової поверхні, а шпаклівку, взагалі повністю оживляти водою.