066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Вирівнювання стін по маяках


Вирівнювання стін по маяках це саме той спосіб, коли виникає необхідність ідеально вирівняти стіну. На перший погляд може здатися, що це дуже важка робота, але все не так. Поговоримо про варіант з використанням спеціальних металевих профілів. Це найкраще що на сьогодні пропонує ринок будівництва. Щоб спорудити маяки нам буде необхідно наступне: правило — 2.5 м, шнур, рівень, гіпс, штукатурний інструмент, і, звичайно ж, металевий профіль. Маяки встановимо на відстані 20 см від кожного краю стіни і зліва, і справа. І приступаємо!

За допомогою рівня визначимо наскільки крива стіна по вертикалі. Після цього уздовж рівня кожні 30 см гіпсом робимо горбки. При цьому пам’ятаємо, що шар штукатурки повинен бути приблизно 2 см. Тепер придавимо правилом у ці самі горбки маяк, таким чином, щоб він стояв рівно за рівнем. Щоб було легше, вкрутите 2 саморіза перед установкою маяка. Один зверху, другий — знизу, і теж виставите їх за рівнем. Спробуйте, якщо правило не може дістати до саморіза внизу, тоді потрібно вкрутити проміжний саморіз між ними. Тепер зафіксуйте маяк розчином, і починайте встановлювати наступний. Виконайте те ж саме ще раз, але тільки вже в іншому кутку. Почекаємо поки штукатурка, яка тримає маяк, застигне. Якщо буде потрібно, установка проміжних профілів в такому випадку, беріть в руки шнур і відміряйте ним відстань між верхніми і нижніми краями маяків по горизонталі. Якщо Ви працюєте правилом в 2 м, то рекомендую зробити проміжок 1,6 м. І саме на такій відстані знизу і зверху вкрутите саморізи, таким чином, щоб вони їли торкалися до шнура. Завдяки цьому, в результаті вийде рівна поверхня і по горизонталі, і по вертикалі. Далі монтуємо залишилися маяки таким же чином, як описано вище і очікуємо повного висихання фіксуючого розчину.

Звертаю увагу, що металевий профіль фіксується уздовж всієї площини. Потім обов’язково заштукатурюють всі проміжки між маяками. При цьому пам’ятайте про те, що якщо Вам потрібно нанести великий шар, то робити це необхідно в кілька прийомів. Після того, коли на стіну нанесений перший шар візьміть правило, ведіть його вгору, як по рейках, періодично роблячи рухи вправо-вліво. Так як при вертикальному підйомі правила штукатурка потягнеться за ним і створить деяку нерівність. А такими рухами вона не зможе прилипнути до поверхні інструменту і ляже рівним шаром. Таке можна поспостерігати, коли працюєте з гіпсовими сумішами. Після того, коли останній шар почне тверднути бажано пройтися по стіні правилом ще один раз, тільки тепер зверху вниз. Таким чином, Ви видаліть всі нерівності. Після повного висихання штукатурки видаліть маяки, а борозни, які залишилися, замажте розчином. Ну, от і все. Якщо Ви опануєте такою майстерністю, про який Ми з Вами говорили, то зможете економити досить хороші гроші на такому вигляді будівельних послуг. А у будівельників така робота коштує досить дорого.