066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Монтаж гіпсокартону в квартирі


Монтаж гіпсокартону починається з установки металевого каркаса, для якого використовують металевий профіль. Хочу зауважити, що така робота не дуже важка, зараз у продажу є вироби, призначені спеціально для таких цілей. Тому монтаж гіпсокартону виробляється достатньо швидко. Оскільки матеріал, з яким Ви працюєте гнучкий, може прийняти будь-яку форму, навіть якщо стіни не дуже рівні. При цьому профіль металевий дуже добре поводиться під час експлуатації, довговічний, і до того ж пожежобезпечний.

Для того щоб виконати каркас з профілю необхідно використовувати при монтажі профілю ПС, ПП 60/27, ПН 30/27.

Роботу потрібно починати з виміру стін і нанесення не неї розмітки. Монтаж гіпсокартону виконують таким чином, щоб з’єднання швів листів гіпсокартону проходили точно в центрі лицьової полиці профілю металевого. Враховуючи це необхідно розмічати місця розташування кожного окремого елемента конструкції.

Беремо профіль спрямовує і приступаємо до монтажу каркасу, а починаємо Ми з розмітки його місця розташування. Профіль направляючий, буде служити кріпленням стоечних і стельових профілів. Беремо лінійку і проводимо по всьому периметру приміщення паралельно стіні лінію. При відступі враховується товщина листа гіпсокартону, ширина ПН і відстань між профілем і стіною. Отримавши суму всіх цих величин, обчислюють відстань між лінією. Саме по цій лінії Ви будете кріпити профіль спрямовує. По можливості зробіть зазор мінімальним, щоб заощадити простір приміщення. Якщо надалі будуть прокладатися всілякі інженерні комунікації: електропроводка, опалювальні труби, тоді все це теж необхідно враховувати. Щоб Ви змогли без праці визначитися з місцем розташування верхнього ПН використовуйте Виска. Направляючі потрібно встановлювати строго по нанесеній розмітці за допомогою саморізів. Рекомендація: при монтажі стель використовуйте саморізи з дюбелями. Відстань між кріпленнями повинно бути приблизно в 1 метр. Розмір саморізів, які будете використовувати для роботи з гіпсокартоном, візьміть 65Х3, 5 мм. Встановлюючи на підвіси профіль металевий дотримуйтесь відстані між підвісами не більше як 1,5 метра, це забезпечить Вашу конструкцію додаткової міцністю. Стоечні і стельові профілю на несучих закріплюються на відстані приблизно 0,5 метра.

І завершуючи роботу, радять придбати герметик силіконовий універсальний і кожне з’єднання при монтажі каркаса ущільнити їм, таким чином, Ви уникнете виникнення скрипу в момент тертя металу об метал під час його експлуатації. Щоб розрізати профілю скористайтеся ножицями по металу, але можете зробити це за допомогою болгарки.