066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Виберемо газонокосарку для вашого саду


Якщо ви вирішили придбати колісну газонокосарку, то тоді дана стаття допоможе вам зробити правильний вибір. Колісна газонокосарка досить якісно і рівно буде працювати, якщо ваша ділянка не має багато вибоїн і каменів. Також якщо у вас в саду не висока трава, відразу звернемо увагу, що для рослинності по пояс вона не підійде. Перш ніж купити газонокосарку ви повинні знати, що вони бувають електричні і бензинові. При цьому їх вартість буде залежати від їх потужності, ширини і висоти скошування. Тому чим газонокосарка ширше, тим менше ви будете робити проходів. Як правило, мінімальна висота скошування, приблизно 20 мм, максимальна 75 мм.

Купуючи, електричну косарку Ви повинні бути готові, що під час її використання у вас будуть виникати певні незручності. По-перше, їй не можна працювати під дощем, її електричний шнур не дасть вам пересуватися на дуже великі відстані, і при цьому її час роботи повинно обмежуватися перервами.

Якщо Ваш газон ідеально рівна і має невелику площу то Вам досить буде придбати газонокосарку малої потужності від 900 до 500 Вт даний агрегат несамохідний з невеликою шириною захвату (30-39 см). Така косарка має цілком доступну ціну. Така газонокосарка має хорошу перевагу вона дуже маневрена і легка. Такий косаркою зручно буде працювати на площі не більше 500 м2.

Є більш потужні газонокосарки, вони мають ширину косіння 46 см, але і коштують вони вже на порядок дорожче. Їх вага до 30 кг, а потужність 1600 — 1800 Вт. Також звернемо увагу, що колісні газонокосарки оснащені травосборниками, які мають обсяг близько 60 літрів, саме тому після роботи вона збільшиться у вазі в два рази. Якщо хочете можна травозбірник зняти, але у такому разі на ноги Вам буде сипатися трава.