066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Обігрів дачі


Проживаючи на території України або Росії, стикаєшся з досить «міцними» морозами. Тому обігрівати будь-яке приміщення в зимовий період обов’язково. У нашій статті мова піде про обігрів дачі взимку.

Навіть якщо в зимовий мороз Ви не вибираєтеся на дачу, то навесні, коли відчувається, перша відлига, вже починає тягнути на природу. І тому без обігріву дачі, що у весняний і осінній періоди, просто не обійтися. Погодьтеся, що отримаєш масу задоволення, сидячи біля теплої печі або каміна. Розслабившись, слухаєш тріск згорають полешек, або просто дивишся на вогонь.

Тому на дачах найчастіше застосовується два досить доступних способу обігріву: камін або пічне опалення.

Сьогодні я хочу приділити увагу печі.
Самим основним чинником щодо печі, є її грамотне та безпечне місце розташування.

Починати необхідно з фундаменту. Його необхідно звести виключно тільки під піч. Між фундаментом печі і основним фундаментом має бути відстань в 5 см, а поглибити його в землю потрібно майже на 1 метр. І, звичайно ж, при цьому обов’язково виконайте ізоляцію, якщо поруч біля майбутньої печі будуть перебувати балки і спаленні стіни, то вогнище тепла відокремте від них приблизно на 30 — 40 см.

Вагоме значення має те, як високо буде розташовуватися труба над самим дахом. Труба повинна бути заввишки мінімум 50 см, якщо вона буде, менше, може відбутися перекидання тяги.

Якщо Ви довгий час не топили піч, то після початку топки вона буде диміти.

В такому випадку необхідно прогріти димовий канал, використовуючи папір і тріски, при цьому відкрийте вікна і двері, щоб вийшло збільшити тягу.

Якщо є можливість проводите профілактику очищення димоходу, для цього потрібно три — чотири рази на місяць протоплювати вашу піч, основними дровами. При цьому сажа, зібралася, в димоході буде ставати пухкої й її понесе тяга.

У печі є хороша перевага, яка відрізняє її від інших опалювальних предметів, піч можна топити різним паливом. Це може бути солома, дрова, вугілля. Ще піч здатна дуже швидко вбирати тепло, а потім поступово його віддавати оточуючих її предметів. А в приміщеннях, де розташовується піч завжди сухе повітря і немає вогкості. І тепер тільки залишилося уявити себе, що сидить біля такої теплої грубки, і слухати розмови дров і вогню.