066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як вибрати дитячі шпалери?


Вибір шпалер для дитячої кімнати — досить цікавий процес, так як через пару годин перегляду всіх цих рожевих і блакитних шедеврів з різними мультяшками і супер-героями і сам починаєш відчувати себе дитиною. Однак при цьому не варто забувати про доросле практичності і раціональності, так як ваше дорогоцінне чадо, без сумніву, має бути оточене кращими речами, навіть якщо мова йде і про шпалери.
Отже, що варто враховувати, вибираючи дитячі шпалери:

1) переваги малюка. Звичайно, дитині має подобатися його кімната, інакше він почне вередувати, погано грати і навіть спати. Організуйте маляті його маленький чарівний світ, де все саме так, як хоче він … Нехай малюк уявляє і фантазує, скільки душі завгодно!

2) гігієнічність матеріалу. І в даному випадку паперові шпалери — ідеальний варіант. Крім того, що вони екологічно чисті, паперові шпалери ще й дуже економічні. Так що невеликі забави малюка не сильно вдарять по вашій кишені.

3) висока якість. Дитячі шпалери мають бути безпечними, так що жорсткі фактурні, рідкі та інші види шпалер з твердої рельєфною поверхнею краще обходити стороною;

4) забарвлення і малюнок шпалер. І цей вибір теж повинен зробити ваша дитина — нехай покупка шпалер принесе йому максимум радості та позитиву. Якщо вирішили зробити маленькому дизайнерові кілька рекомендацій з вибору кольору шпалер, пам’ятайте, що занадто яскраві шпалери краще не вибирати — вони подразнюють очі, але і тьмяні — обходьте стороною, боляче вже вони нудні …