066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Штукатурка цементом


Штукатурка цементом відома з давніх пір і сьогодні є вже традиційною технологією. Вапно в даному випадку використовується в ролі пластифікатора, який перешкоджає утворенню тріщин і полегшує вирівнювання. Дані розчини виробляються безпосередньо перед оштукатурюванням.
Штукатурка цементом та її переваги

За допомогою даного складу ви можете обробляти і внутрішні стіни, і зовнішні фасади будівель. А все завдяки його міцності і морозостійкості, а також високою опірності до атмосферних опадів. Більш того, цементна штукатурка спалить застосовуватися навіть на спекотну і сонячній стороні, а тріщин утворюватися не буде.

Цементні штукатурки умовно поділяються на цементно-вапняні і цементно-піщані. Перші використовуються для покриття бетонних, цегельних і керамічних поверхонь. До їх складу входять вапно, цемент, пісок і добавки, що збільшують опір агресивному впливу навколишнього середовища.

Цементно-піщаними штукатурками відбуваються будь-які поверхні, однак дані склади припускають використання добавок, що підвищують морозо-і вологостійкість характеристики.

Завдяки підвищеній практичності цементна штукатурка підходить для обштукатурювання цоколів, стін в офісах, сходів в місцях з високою прохідністю людей — в гіпермаркетах, магазинах і коридорах. А за рахунок стійкості до підвищених навантажень ця штукатурка застосовується для обробки приміщень на великому виробництві.