066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як доглядати за дерев’яними підлоговими покриттями?


Для щоденного догляду за дерев’яними підлоговими покриттями відмінно підійде суха чистка за допомогою пилососа.
Також варто періодично протирати підлогу за допомогою туго вичавленою вологої серветки або швабри. Підлога повинна висихати протягом хвилини після збирання.

При цьому переконайтесь, що використовуване вами миючий засіб нейтральне (максимум PH8). Якщо на підлозі виявляється вода — необхідно негайно витерти її. Особливо це правило відноситься до паркетної підлоги з бука або клена — вони найбільш чутливі до вологи.

Якщо на підлозі з’явилася пляма — варто видалити його за допомогою м’якого миючого засобу, до прикладу, чистячого засобу, яке розведено в теплій воді. Також слід бути обережним із сильними засобами для виведення плям, так як нанесення їх у великих кількостях і сильне тертя можуть нашкодити лакової поверхні.

Засоби для поновлення лаку дають можливість подряпаній і потьмянів поверхні виглядати зовсім по-новому, а також захищають від підвищеної вологості і всіляких подряпин. При цьому поверхня підлоги повинна бути ідеально чистою — без залишків мастики і речовини для полірування. Вологою чистою ганчіркою дбайливо нанесіть засіб для поновлення лаку на необхідне місце статі. При необхідності варто нанести другий шар кошти і дати поверхні сохнути протягом 30 хвилин, тільки потім можете сміливо ходити по підлозі. Для звичайної квартири достатньо проводити такий косметичний ремонт один або два рази на рік.

У порівнянні з підлогою, яке обробляється мастикою і полірувальними засобами, на підлогу, покриваються коштами для поновлення лаку, можна наносити нове лакове покриття. Стерти залишки засобу для поновлення лаку можна за допомогою удаляющего кошти, після цього необхідно відшліфувати підлогу і знову покрити його лаком.