066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Теплі підлоги. Що це?


Традиція утеплювати підлоги йде корінням в Древній Рим, які утеплювали підлоги за допомогою пари.
Під підлогою проводилися канали і коли в печах спалювалися дрова, пар проходив по каналах і обігрівав підлоги. В даний час існує багато варіантів обігріву для підлоги, ви вибираєте найбільш підходящий для вас: електричний, кабельний теплі підлоги, плівкова тепла підлога: вуглецевий, біметалічний, водяна тепла підлога, підлогове покриття. Система обігріву розподіляється не тільки на поверхню підлоги, але і служить обігрівом приміщення.

Електричний підлога володіє рядом екологічних переваг в порівнянні з радіаторним опаленням. Тепловий потік рівномірно розподіляється по всій підлозі і кімнаті. Електричні кабельні теплі підлоги, представлені у вигляді нагрівальних секцій, нагрівальних матів і кабелів на котушці.

При укладанні одножильного кабелю необхідно, щоб обидва його кінця повернути в одну точку, при укладанні двожильного кабелю повертати другий кінець у вихідну точку не потрібно. Плівкова тепла підлога розділяється на два типи: вуглецевий та біметалічний.

Вуглецевий, це тепла підлога є резистивний елемент, розташований між шарами лавсановій плівки. Також плівку можна розміщувати не тільки на підлозі, а й на стінах, в якості додаткового опалення та на дитячих майданчиках. Плівку можна укладати під ламінат і ковролін. За допомогою регулювання температури, Ви завжди зможете підтримувати температуру потрібну для вас.

Біметалічний, являє собою плівку з поліуретану з двох шарів: верхній (сплав міді) і нижній (сплав алюмінію). Плівкова тепла підлога також використовують під декоративні та дерев’яні підлоги. Але, його не можна використовувати під плитку і це значно обмежує його застосування.