066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Килими ручної роботи


Якщо Ви віддаєте перевагу такі шедеври як килими ручної роботи, то вибрати з безлічі варіантів пропонованих звичайно не просто. Якщо Вам вже доводилося купувати цінну річ, то вже напевно знаєте, що від вірного вибору залежатиме не тільки зовнішній вигляд приміщення, але і Ваш настрій. А от вибір килима безпосередньо залежатиме від інтер’єру і його функціонального призначення.

Килими ручної роботи ділять на групи: ворсові (плетені килими), ткані килими, повстяні або валяні килими, і комбіновані ткані.

Також виготовляють килими безворсові. Такий килим дуже практичний, тому що його легко почистити, і на такому покриття не будуть залишатися сліди від меблів. Якщо Ваш килим буде плетений, то на нього буде впливати тип ворсу, він може бути петлевий або розрізної. Розрізний ворс вважають міцніше, а петлевий легше почистити. Для прикраси стіни вибирайте ткане виріб, а для підлоги підійде плетене. Вибираючи килим для підлоги, обов’язково враховуйте його сумісність з іншими елементами приміщення, дизайн, щільність і висоту ворсу, колір, якість та походження волокна (синтетичне / натуральне), конструктивні особливості приміщення, призначення килима.

Якість і зносостійкість вироби будуть залежати від матеріалу і висоти ворсу, з якого виконаний килим. Ці характеристики необхідно особливо враховувати, якщо Ви купуєте виріб в передпокій. Для передпокою підбирайте килим з коротким ворсом.

Для вітальні краще підійде килим із середнім ворсом, можна петльовим або різаним. Спальню доповніть виробом з досить високим розрізним ворсом. Такий килим буде приємним на дотик і доповнить ще більше затишку кімнаті для відпочинку. А ось вибираючи килим для дитячої необхідно враховувати вік дитини. Для дітей молодше 5 років не купуйте килими з високим ворсом. Краще якщо це буде виріб з м’яким ворсом, середньої щільності та висоти.

Ну ось, ми постаралися розповісти Вам основні нюанси, які потрібно враховувати, якщо Ви обираєте килими ручної роботи.