066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як самостійно оформити присадибну ділянку?


Якщо хочете, щоб присадибна ділянка стала приводом для вашої гордості і відмінним способом підняти собі настрій — значить, вам необхідно розробити ландшафтний дизайн власними руками.
Якщо дача необхідна тільки для відпочинку, а не для багатогодинної роботи на грядках, варто посадити декоративні кущі або багаторічні рослини.При цьому потрібно пам’ятати: теплі тони наближають, а холодні — віддаляють.

Сріблясті рослини можуть пом’якшити контраст, а білі — підсилити. Синій колір відмінно підкреслює форму. Крім того, ви можете посадити рослини одного виду щільними куртинами — так утворюється кольорова пляма.

Створюючи ландшафтний дизайн на дачі, не поспішайте купувати безліч різних декоративних рослин — кожне з них вимагає особливих умов вирощування.

Дизайнери радять: — Не залишати вільного простору для бур’янів. Щоб закрити грунт варто використовувати почвопокривні рослини і відсипання. — Не робити доріжки, ширина яких менше 60 см — інакше на них буде важко розійтися.

Щоб доріжки навіть після дощу були чистими і акуратними, споруджують їх вище газонів-грядок на 1-2 см. Крім того, ви можете додати їм похилу форму від центру до країв — так бруд на них не буде затримуватися. — Хочете подовжити коротку доріжку — застосуйте мощення з вертикальним напрямком, вкоротити допоможе горизонтальне мощення і розширення до закінчення. — Уникати прямих доріжок через сад — це досить нудно.

Нехай доріжки звиваються. Для саду в пейзажному стилі — розбийте широкі доріжки за допомогою декоративних вкраплень. Довгі доріжки можна зробити цікавіше, добудувавши до них декоративні елементи. — Не шкодуйте часу на пристрій посадочних місць. Крім затишною і оригінальною альтанки, розташуйте лавки і садові меблі в багатьох місцях саду.