066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Висувні ящики для офісних меблів


Ще кілька десятиліть тому в шафах, письмових столах і навіть в комодах використовувалися звичайні висувні ящики. Вони були страшенно незручні в експлуатації, так як для того, що б їх висунути, або засувати, необхідно було докласти чимало зусиль.
Дуже часто вони просто випадали, коли їх висували, оскільки не було встановлено спеціальний пристрій, що фіксує їх у гранично висунутою точці. Навіть садові гойдалки працювали набагато м’якше, ніж така висувна меблі.

Але зараз все змінилося. Випускається така офісні меблі, якої просто подобатися користуватися. Самим звичайним пристроєм, застосовуваним у цих предметах меблів, є роликові напрямні. На їх базі зараз придумано таку кількість конструкцій пристосувань, що іноді важко вибрати ту чи іншу модель.

Тепер можна побачити не тільки ящики, які з надзвичайною легкістю бігають у вас під рукою, але і навіть цілі висувні модулі. Особливо вони застосовуються в створенні кухонних меблів, зокрема, столів.

Якщо подивитися на сьогоднішню офісні меблі, то модифікація роликових пристроїв вас просто вразить. Особливо великий стрибок був зроблений, коли концерн HETTICH розробив і став застосовувати уніфіковані системи INNOTECH, які працюють на основі застосування кулькових направляючих типу Quadro.

Існує спеціальна плетені меблі, яка призначена для роботи в саду або теплицях. У ній так само застосовуються ці системи. У цих конструкціях застосований вдосконалений принцип роботи шарикопідшипників. Цей принцип був запатентований даною компанією, і вона успішно застосовує у виробництві своєї продукції. Ці напрямні можуть виносити навантаження в межах 50 кілограм. Працюють вони тихо і з дивовижною стабільністю.

Слід зазначити, що для направляючих Quadro випускаються спеціальні види шарикопідшипників. Відрізняються вони тим, що виконані вони з спеціальних прецизійних складових, які можуть без особливих зусиль перенести як температурні коливання, так і великі навантаження. Що є значним достоїнством, так це їх довговічність, а в процесі експлуатації ця система застосовує принцип самоочищення. Він полягає в тому, що при кожному висуванні або засувки ящика бруд і пил спеціально відводиться в сторони, очищаючи, таким чином, сталеві доріжки направляючих профілів.