066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Сучасні будівельні матеріали


Створення і впровадження нових будівельних матеріалів дозволяє дати поштовх передовим архітектурним рішенням. Інноваційні матеріали вирішують найрізноманітніші завдання: підвищують енергоефективність житлових і виробничих приміщень, скорочують собівартість будівництва і експлуатаційних витрат.
Сучасні будівельні матеріали є основою будівництва «розумних будинків», що значно підвищують якість життя і найбільший комфорт для їх господарів. А значить, у соціальній значимості подібних розробок сумніватися не доводиться.

Незважаючи на «будівельний бум», витрати на науково-технічні розробки в даній сфері досить обмежені. Будівельні фірми часто застосовують традиційні матеріали і технології або запозичують їх з арсеналу іноземних колег.

Очевидно, що для суттєвого прориву в даній області необхідні не тільки ресурси будівельних фірм-гігантів, але політична і фінансова воля з боку російського законодавства.

Такий підхід найбільш адекватний і привабливий на сьогоднішній день, так як еволюція будівельної галузі неможлива без постійного вдосконалення не тільки в сфері технологій будівництва, але і у використанні інноваційних матеріалів.