066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Каркасні будинки. Каркасно-щитовий.


По-перше, вибудовується схема збору будинку. А по-друге, будівництво відбувається швидше, ніж будівництво звичайного будинку.

Каркасний будинок це велика економія будівельних матеріалів. А будувати каркасно-рамковий будинок вам по силам спорудити самим, так як такий будинок збирається подібно конструктору. Каркасний будинок є швидке за полегшеною конструкцією, основою якої служить каркас — дерев’яний або з металевого профілю.

Каркас складається з обв’язування, верхньої та нижньої, вертикальних стійок стін будинку, між ними укладаються пароізоляційні, теплоізоляційні та гідроізоляційні конструкції з верхньої і нижньої обв’язки, вертикальних стійок стін будинку, внутрішньої і зовнішньої обшивки стін будинку, між якою укладаються теплоізоляційні, пароізоляційні та гідроізоляційні матеріали . Зовні і всередині будинок облицьовується.

Як вибрати, що краще: щитової каркасний або каркасно-рамковий?

Принцип пристрою практично один і той же, вони обидва каркасні. Каркасно-щитовий будинок будується з готових щитів заводського виготовлення, на заздалегідь зроблений фундамент. Також для щитових будинків використовується фундамент стрічкового типу.

Зведення щитового будинку неможливо без використання спеціальної техніки, а саме: щити, вантажний автомобіль (довгомір), буде потрібно підйомний кран. Також можна встановити щити за допомогою бруса. Встановлення щитів проводиться на заставній вінець. Після установки і схрещення щитів, а також при встановлення міжкімнатних перегородок, встановлюється дах. Укладання лаг здійснюється за принципом пристрою в будинку каркасно-рамкового виду.

Переваги щитового будинку полягають в наступному: пристрій будинку з готових щитів (панелей), що значно скорочує час зведення будинку, будинок не дає усадки, тому при установці стін і даху, можна відразу встановлювати вікна, каркасно — щитової будинок встановлюється в будь-який час року. Недоліки полягають в тому, що потрібне спеціальне устаткування для зведення стін і дахів, купую щити ви не можете візуально визначити якість теплоізоляції, пароізоляції і гідроізоляції.