066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Дизайн інтер’єру квартири невеликої площі


Прагнення створити комфортні умови і затишно облаштувати свою квартиру — цілком реальна мета для господарів малогабаритного житла. Але на шляху до наміченої мети існує маса перешкод, тому важливий раціональний підхід, як у розв’язанні загальних питань, так і в дрібницях.
Зазвичай всі грандіозні проекти по перетворенню квартири починаються з ремонту. Краще, якщо всі ремонтні роботи будуть виконувати досвідчені майстри під керівництвом грамотного виконроба.

Перед тим, як почати ремонт, потрібно врахувати і прорахувати варіанти перепланування, якщо це було заплановано. Так можливо проведення більш раціонального зонування квартири. До речі, після перенесення або видалення окремих перегородок, виділення більш просторих ділянок в приміщенні або об’єднання межують приміщень може бути прекрасним дизайнерським прийомом для зорового збільшення простору, а також реального збільшення корисної площі.

Яких же правил слід дотримуватися, щоб створити гарний інтер’єр у вашій квартирі? Хочете, щоб інтер’єр відповідав вашим смакам і пристрастям, а також поєднував у собі всі елементи сучасного комфортного житла? Тоді всі деталі вашого ремонту слід обговорювати з досвідченими фахівцями — дизайнерами та інженерами. В даний час використовуються особливі комп’ютерні програми і підготовляються ескізи, завдяки яким можна отримати повне уявлення про фінал запланованих оздоблювальних і будівельних операцій.

Крім основних дій по ремонту та можливої переплануванні, потрібно обміркувати такі деталі, як вибір матеріалів, відтінків кольорів, використовуваних при створенні стильової композиції в інтер’єрі, придбання меблів, а також використання предметів декору для створення завершеного вигляду інтер’єру приміщень. Звичайно, всі елементи повинні бути підібрані гармонійно, саме так можна скласти цілісну картину інтер’єру малогабаритної квартири.

На початковому етапі слід визначитися з бажаним стилем вашої квартири. Це буде основним напрямком при оформленні квартири. І зовсім не обов’язково запитувати у знайомих де купити меблі в москві, великий вибір меблів ви знайдете і в Єкатеринбурзі, причому за цілком приємними цінами. Пам’ятайте тільки, що меблі повинні гармоніювати за стилем з дизайном вашої квартири. На сьогоднішній день найбільш популярні універсальний модерн, романтичний рококо, чарівний кантрі, консервативний класицизм. Якщо ви хочете відтворити в своєму житлі незвичайну чарівну атмосферу, то можна втілити стиль японського мінімалізму, казковий італійський або вільний середземноморський стиль. Якщо в процесі ремонту всі роботи виконувати з урахуванням загального стильового напрямку, ви досягнете карколомних результатів, створивши будинок своїх мрій.