066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як правильно штукатурити?


Штукатурити стіни необхідно пошарово і послідовно — обризг, накривка і грунт повинні по черзі наноситися з певними перервами. За один прийом не варто наносити товстий шар — в іншому випадку він почне сповзати в процесі роботи, а після висихання — розтріснеться.
Накидайте або намазуйте розчин за допомогою спеціальних інструментів. Варто відзначити, що спосіб намазування істотно легше, ніж накидання. Якщо цегляна кладка або бетонна поверхня зроблені якісно — можете сміливо наносити на них тонкі шари розчину. Так ви отримаєте тонкошарову штукатурку на цегельних поверхнях від 5 мм і на бетонних — до 5 мм. Якщо шар по цеглі тонше 5 мм — крізь нього стануть виднітися шви кладки у вигляді клітин, їх неможливо зафарбувати ні клейовий, ні вапняної забарвленням.

Штукатурка на дерев’яних стінах не повинна бути менше 20 мм від набитої дранки. Тонкі шари краще не наносити — через них стануть просвічувати смуги дранки, а якщо драночних бруски трохи пожолобляться, тонкошарова штукатурка потріскається.

Товщина штукатурки на кам’яних стінах не повинна бути більше 20 мм, на дерев’яних стелях і стінах, а також на фіброліт — не вище 25 мм. Якщо виробляють штукатурки перегородки з гіпсових плит, вирівнюючий шар або затирка наносяться в один тонкий шар штукатурки (товщиною не вище 10 мм).
натяжные потолки в Днепропетровске