066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Три причини на користь м’яких офісних меблів


Тенденція зростання попиту на м’яку офісні меблі по всьому світу дозволяє нам зробити висновок про те, що все більша кількість компаній позитивно відповідає на запитання: «Чи потрібен в офісі диван». Якщо Ви належите до тих, хто ще сумнівається, значить, дана стаття, однозначно, буде Вам корисна.
Для початку давайте подумаємо, чого досить часто не вистачає офісних приміщень? Правильно, затишку! В улюбленому офісі «білі комірці» проводять багато свого часу, і, звичайно, кожен з них потребує комфортних умовах праці. Від цього прямо залежить продуктивність праці і бажання трудиться.

Для створення затишку достатньо керуватись простими правилами: по-перше, розставити хоча б штучні, а краще живі квіти. По-друге, прикрасити приміщення картинами, ікебанами та іншими не менш привабливими акцентами. І, по-третє, облаштувати зону відпочинку. Нехай це будуть м’які дивани та журнальний стіл, наприклад. Отже, висновок перший — диван потрібний в офісі хоча б для того, щоб трохи «оживити» інтер’єр, зробити його затишніше, разнообразив зосереджену строгість інших предметів інтер’єру.

Якщо думки про радість співробітників з приводу наявності в офісі м’яких меблів Вас не дуже спонукають до купівлі, подумайте про відвідувачів Вашої компанії, якщо такі передбачаються. Під відвідувачами ми розуміємо клієнтів і партнерів. Їм набагато приємніше буде очікувати прийому або обговорювати ділові питання, якщо при цьому Ви запропонуєте їм влаштуватися на м’якому кріслі і погортати журнал. Додайте сюди чашечку кави, і формула секрету довільного і, відповідно, лояльно налаштованого клієнта або партнера розкрита!

Якщо крапнути трохи глибше, можна висловити ще один факт на користь необхідності покупки м’яких меблів в офіс. Наступне твердження спирається на психологічні аспекти оцінки окремого суб’єкта, наприклад, керівника або організації, в цілому. Задумайтеся, адже шкіряний диван — це не просто предмет інтер’єру, це символ успішності, що презентує Вас і Вашу компанію з найкращої сторони. Вишукана м’які меблі підкреслює хороший смак і тонке відчуття прекрасного, притаманні власнику кабінету.

Таким чином, диван в офісі одночасно і продовжує дизайнерську концепцію, і сприятливо впливає на думку клієнтів та партнерів, і, нарешті, є виразним символом успішності компанії. А тобі задайте собі ще раз питання, як, на Вашу думку, чи потрібен в офісі диван?