066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Стінові панелі МДФ


Стінові панелі МДФ вже досить давно стали застосовуватися під час обробки внутрішніх поверхонь приміщень. Але відразу зазначимо, що як і будь-який інший будівельний матеріал вони мають як переваги, так і недоліки. Тому цей момент треба враховувати під час ремонту.

Сам МДФ виготовляють методом гарячого пресування з волокон деревної тирси і стружок, саме тому вони мають рівномірну структуру, а це в свою чергу позитивно відбивається на їх механічної стійкості, опору на вигин, а також механічної обробки виробу. А це означає, що стінові панелі МДФ можна використовувати на кухні, спальні і навіть в дитячій кімнаті, тобто в тих приміщеннях, де потрібні максимальні санітарні вимоги.

Дуже часто такі панелі можна зустріти при обробці коридорів, балконів у житлових приміщеннях, а також в кафе, офісах. Багато хто вважає, що приміщення оброблене панелями МДФ має дуже стандартний і офіційний зовнішній вигляд. Тому такий момент врахуйте, щоб потім не довелося переробляти.

Основна перевага панелей МДФ їх дуже простий монтаж. Тому що перед їхнім використанням немає необхідності виконувати попередню підготовку поверхні, на яку будуть укладатися панелі. Багатьом подобаються глянсові панелі, тому що на них гірше затримується пил і за такими легше доглядати. Ще одним плюсом такого матеріалу є те, що при випадковому їх пошкодженні панель можна легко замінити, не розбираючи при цьому всі стіну. Також вони мають чудову звуко — і теплоізоляцію.

Що стосується, їх недоліків то вони мають невелику вологостійкість і пожежонебезпека. Тому поведінки під час проведення її потрібно укласти в спеціальну гофру, яка не дозволить вогню розгорітися.