066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Причини купити м’яке крісло для дитини


Уявіть, як зрадіє маля, коли побачить куплене спеціально для нього м’яке крісло. Як у мами і тата, тільки яскраве, веселе! Якщо дитині виповнилось більше півроку, сміливо купуйте даний вид дитячих меблів. У чому основні переваги м’якого крісла для дітей?

1. На м’якому кріслі дитині комфортніше сидіти

У стільчика для годування, сидіння коляски зазвичай жорстке і міцне дно. Так забезпечується необхідна опора для незміцнілої спини малюка. У м’якому кріслі дитина може безтурботно розслабитися, переглядаючи мультфільми чи гортаючи улюблену книжку. Діти дошкільного віку надзвичайно активні. Не турбуйтеся, що малюк стане довго сидіти в одному положенні на м’якому кріслі.


Кроме того что дети любят играть постоянно они так же любят и животных. Но чтобы сразу их приучить к ответственности лучше прочитать им что едят персидские кошки чтобы они сразу это знали. И чтобы не кормили чем им нравится, чтобы животному не навредить.

2. М’яке крісло — відмінна іграшка

В інтернет-магазинах, дитячих супермаркетах представлені незвичайні варіанти дитячих м’яких крісел. Фантазія дизайнерів безмежна! Крісла у формі забавних тварин, квітів, комах, з ніжками і ручками, вухами, хоботами, сходинками. Вибирайте!

Навіть з м’яким кріслом класичного виду дитина може придумати купу ігор і забав. Розвивайте уяву вашого малюка, разом складайте історії і влаштовуйте уявлення, використовуючи веселу меблі.

3. Дитина може переставляти м’яке крісло

Дворічній дитині по силам перенести або перекотити м’яке крісло в іншу кімнату. Малюк пробує змінювати навколишній простір. Він з цікавістю вивчає властивості об’ємних предметів.

4. М’яке крісло — безпечно

Купуйте крісло у відомих виробників. Якісні м’які крісла мають сертифікат відповідності гігієнічним нормам. Тканини, оббивка, внутрішні наповнювачі виконані з натуральних компонентів.
Дитині до року бажано знаходитися в кріслі під наглядом батьків. Можна приставити крісло до стіни або іншої меблів, щоб малюк не перекинувся.
Діти старшого віку самостійно забираються на крісло, із задоволенням грають, стрибають.

5. М’яке дитяче крісло практично у використанні

Верхній чохол крісла легко знімається. Тканина кріпиться на шнурівку. Матеріал призначений для машинного прання, не деформується, швидко висихає.

6. М’яке дитяче крісло різноманітить інтер’єр

Дитяча кімната стане цікавіше з оригінальним кріслом. До шкільного періоду в дизайні кімнати малюка можуть переважати насичені, яскраві кольори і оригінальні меблі для підлітка.

7. М’яке крісло для дітей — джерело радості вашого малюка

Зручне, практичне крісло стане і улюбленим місцем відпочинку, і веселою іграшкою. Нехай малюка оточують гарні предмети. Естетичний смак прищеплюється з самого раннього віку.