066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Від чого залежить ціна на цеглу?


В першу чергу зауважимо, що цегла — товар сезонний, так що ціни на нього сильно різняться влітку і взимку. У період з листопада по лютий цегла відрізняється найбільш низькою вартістю, адже в цей час попит на даний будматеріал досягає свого мінімуму.
Так що якщо ви збираєтеся будуватися літом, про покупці цегли варто задуматися взимку — це заощадить вам до 20-30% його вартості. До речі, свого максимуму ціна цегли досягає в кінці літа — початку осені.

Однак навіть в пік сезону можна економити на ціні цегли, і ми розповімо, як це зробити:

1) визначившись з тим, якою цегла вам потрібен, з’ясуйте, які виробники розташовуються у вашому напрямку, адже у вартості цегли велике значення має транспортна складова. Простіше кажучи, вибирайте будівельні матеріали від заводів, які найближче до вас знаходяться;

2) намагайтеся робити замовлення заздалегідь, так як в сезон заводи відвантажують цегла за графіком, і часто трапляються збої зі строками поставки;

3) при покупці цегли ЗАВЖДИ звертайтеся до офіційних дилерів заводів і намагайтеся уникати невідомих компаній.
Всі перераховані вище переваги допоможуть вам не тільки значно економити гроші, але й збережуть ваші нерви при зведенні будинку своєї мрії.