066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Офісні меблі для персоналу


Перше враження про добробут фірми відвідувачі найчастіше складають, орієнтуючись на те, що першим впадає в очі — інтер’єр, оргтехніка та меблі персоналу компанії. І від того, наскільки сприятливим буде це враження, можуть скластися подальші взаємини з клієнтом. Крім того, в якій мірі керівництво компанії піклується про співробітників і цінує їхню працю, наочно показує саме меблі для персоналу.
Обставлені професійними декораторами кабінети і робочі приміщення багатьох фірм представляють справжні шедеври дизайнерської думки. І якщо ваша компанія прагне відповідати діловому стилю великого міста, необхідно купувати для свого офісу сучасні меблі персоналу.

Ми пропонуємо до продажу комфортну офісні меблі від економ-варіантів до класу-люкс. Наша продукція відповідає всім санітарним нормам, ергономічна і функціональна. Розробляються і виробляються як класичні моделі столів, диванів і крісел, так і стильні зразки, створені у відповідності зі світовими модними тенденціями в області розробки меблів. При цьому меблі персоналу зручна, практична і відрізняється простотою догляду.

Компанія займається не тільки дизайнерськими розробками, але й приділяє велику увагу якості продукції. Наші меблі персоналу надійна в експлуатації, виробляється з використанням високоякісних механізмів і фурнітури, відповідає європейським стандартам зборки. На всі меблі передбачена гарантія.

І корпусні, і офісні м’які меблі персоналу, і крісла для офісу виробляються в широкій колірній гамі і легко вписуються в інтер’єр вже готового офісу, або можуть стати основою для розробки стильного дизайну приміщення при ремонті або переїзді. Покриття меблів також може бути різним: від солідної натуральної шкіри до економного варіанту — текстилю.

Неважливо, яку компанію ви представляєте — велику, солідну або молоду, що динамічно розвивається. Для організації будь-якого розміру і формату у нас можна підібрати зручну, відповідну за ціною і якістю меблі для персоналу.