066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Про вибір ЖК-телевізора класу «преміум»


При наявності грошей, тепер легко перетворити свою квартиру в справжній кінотеатр. Дозвольте дати вам декілька рекомендацій, щодо вибору моделі РК-телевізора класу «преміум».

Геометричні параметри екрану

Традиційним вважається телевізійний екран формату 4:3 (відношення розміру по горизонталі до розміру по вертикалі), що пов’язано з використовуваними донедавна параметрами телевізійного сигналу.

Однак, сьогодні в категорії дорогих моделей телевізорів спостерігається неухильне зростання популярності широкоформатних екранів з відношенням сторін 16:9 (цей формат запозичений з кінотеатрів).

Використання телевізорів такого формату виправдане також і тим, що сьогодні майже всі DVD, пропоновані ринком, використовують саме цей формат зображення. У LCD-телевізора формату 16:9 є лише один недолік — сьогодні телевізійне мовлення в нашій країні поки ведеться в старому форматі 4:3, тому при перегляді телепередач частину екрану широкоформатного телевізора залишається чорною.

Але, сучасні телевізори «вміють» усувати цей неприємний ефект декількома способами: із втратою частини вихідного зображення або без втрати, але з деякими геометричними спотвореннями в периферійних частинах екрану.

Новий формат 16:9 надає широкі можливості при створенні домашніх кінотеатрів. Такий екран дозволяє істотно збільшити кут огляду. Поєднання високоякісного зображення з новітніми аудіо-технологіями дозволяє глядачеві зануритися в атмосферу повної причетності відбувається на екрані.

Сьогодні, крім DVD-плеєра джерелом широкоформатного зображення є і деякі супутники, що передають широкоформатний відеосигнал, а також 6-канальний звук Dolby Digital. Якщо говорити про розміри екрану LCD-телевізорів, то вони, як ми вже відзначали, безперервно ростуть, і межі цьому процесу поки не видно.

Діагональ екрану вибирається в залежності від ваших уподобань, розмірів приміщення і товщини гаманця. Ринок сьогодні пропонує РК-телевізори формату 16:9 з діагоналлю від 32 дюймів до 52 і більше.