066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

В якій кімнаті поставити комп’ютер


Обираючи кімнату в якій потрібно чи ви просто бажаєте поставити ПК, вам потрібно звернути увагу на велику кількість моментів. Про які сьогодні ми якраз із вами і поговоримо. А все таки ми маємо звернути увагу на те в якій кімнаті поставити комп’ютер.

Для того аби говорити про те, де ви бажаєте поставити комп’ютер, потрібно спершу все таки розрахувати яка у вас у будинку площа. Адже одне діло коли ми говоримо про великий, кілька поверховий будинок, а зовсім інше коли говорити про маленьку квартиру. Але спробуємо поговорити не так про розміри, а скоріше про те в якій кімнаті бажаніше ставити, та кілька порад де цього ліпше уникнути.

І так ставити ПК потрібно подалі від того місця де ви спите. Адже все це погано впливає на ваш організм, на ваш сон і так далі. Та і взагалі ліпше аби комп’ютер стояв у певній робочій зоні, аби там був хороший стіл, гарний комп’ютерний стілець який був би зручний для вас і для вашої спини.

Кімнату обирати потрібно дуже якісно. Подалі від дітей, та подалі від місця де ви спите. Це місце потрібно ліпше облагородити, поставити біля нього якусь зелень, для прикладу кактус, який радіацію дуже гарно сприймає.

Ліпше уникнути ставити комп’ютер у вітальні, адже не буде дуже гарно коли гості будуть приходити до вас, а у вас буде увімкнений комп’ютер з персональними фото чи якимись документами. Ясна річ, що не потрібно ставити такий ПК і у кухні, адже це не ліпше місце для робочої зони. Ставити комп’ютер потрібно ліпше біля місця де є стінка, аби комп’ютерним столом продовжити якусь певну зону. Стіл також не має розміщуватись навпроти якогось ліжка. Ліпше аби стілець можна було розміщувати так, аби зручно працювати.

Також не потрібно забувати і про стиль та загальний вигляд. Дизайн повинен бути суцільний, він не має відбиватись через те, що у вас іншого кольору стіл, чи сто стілець. Все має бути схожим, відповідати одному стилю та дизайну. На цьому усе дорогі друзі, якщо у вас є якісь питання дорогі друзі то ви можете спокійно задавати їх у своїх коментарях. Ми завжди будемо раді вашим коментарям, висвітленню ваших позицій, та просто візитам на наш сайт.