066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Кращий матеріал для будівництва котеджу


Мрієте про власний заміському будинку? Значить, вам буде дуже корисно дізнатися, якими перевагами володіють котеджі з різних будівельних матеріалів.
Будівництво будинків з оциліндрованої колоди представляє собою унікальне поєднання традицій давньоруського зодчества і передових технологій будівництва. Оцилиндрованні колоди випускаються однакових розмірів з прямими формами, а також без зазорів і нерівностей, які притаманні натуральному колоді. Котеджі з оциліндрованного колоди володіють прекрасним мікрокліматом, сприятливо впливає на здоров’я господарів будинку і їх гостей.

Будинки з клеєного бруса поєднують в собі екологічність природного матеріалу, а також високий комфорт і практичність, предоставляюемие сучасними технологіями.

Будинки з піноблоків поєднують в собі переваги каменя і дерева — міцність і просту оброблюваність, а також комфорт і довговічність.

Котеджі з газобетонних блоків є сучасними трендами в заміському будівництві. Ці будинки можуть «дихати», вони екологічні і не виділяють токсичних речовин. При цьому будинку з газобетону морозостійкі, пожежобезпечні і володіють прекрасними тепло-і звукоізоляційні характеристики.

Цегляні котеджі найпоширеніші і популярні. Як відомо, цегла — самий міцний і довговічний будівельний матеріал. Цегляні котеджі виділяються своєю солідністю і презентабельністю. Протягом багатьох століть люди зводять будинки з каменю, які вважаються символами достатку і надійності. Цегляний котедж не передбачає додаткового догляду або обробки фасаду.