066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Встановлюємо циліндровий накладний замок


Якщо у вас вдома є діти, то циліндровий накладною замок доведеться вам як не можна до речі. На відміну від звичайного врізного замка, на ключ він закривається тільки зовні. Всередині він оснащений зручною ручкою, що обертається. Дана стаття допоможе встановити такий замок самостійно.

Матеріали та обладнання:

- Циліндровий накладною замок;
- Шуруповерт та шурупи;
- Дриль і Перов або витий свердло;
- Лінійка;
- Олівець;
- Стамеска.

Установка
1. Нанесіть горизонтальну лінію на внутрішній стороні дверей на висоті планованого розташування замку. Продовжите її через торець дверей на зовнішню сторону.
2. За зворотному боці замку відміряйте відстань від його краю до середини отвору ручки (отвори повідця).
3. Отриману довжину відкладіть на накресленої горизонтальної лінії і отгранічьте точкою. За допомогою крученого або перового свердла створіть отвір в дверях, куди буде вставлений циліндр. Щоб уникнути розщеплення деревини, свердлите акуратно з двох сторін почергово, щоб в середині двері протилежні отвори збіглися.
4. Вставляємо циліндр із зовнішнього боку дверей так, щоб замкова щілина розташовувалася кнаружи. На внутрішню сторону дверей через отвір пропустіть повідець.
5. Монтажну пластину закріплюємо на двері зсередини. Обрізаємо повідець, щоб він підходив до циліндровому замку (для використання замка у дверях будь-якої товщини повідець заздалегідь роблять довгим).
6. Насуваються тіло замку на монтажну пластину і закріплюємо за допомогою фіксуючих гвинтів.
7. Закриваємо двері і на дверному коробі відзначаємо місце розміщення запірної планки (можете продовжити лінії від замку до дверного косяка).
8. Відкриваємо двері, прикладаємо накладку до розміченому рівню і обводимо її контур.
9. На поперечної межі дверного короба необхідно накладку втопити в дерево. Для цього слід заміряти товщину пластини і за допомогою стамески створити необхідну зарезку.
10. Тепер можна закріпити накладку і перевірити роботу замка при закриванні дверей.