066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Духова шафа: газ чи електрика?


Все більше людей при покупці нової побутової техніки замислюються над даним питанням: який краще брати духову шафу — газовий або електричний? Порівнюючи ціни на дані прилади, електрику явно буде дорожче. Так чи варто переплачувати?
Варто. Варто. І ще раз варто. Причин маса і як говорить народна мудрість: «скупий платить двічі». Сьекономів на покупку духової шафи, ви приречете себе на докори сумління і незручності використання, але давайте по порядку.

Для початку давайте поставимо всі крапки над «і»: електрична духова шафа завжди буде майже в 2 рази дорожче газового і від цього нікуди не піти. Так що якщо у вас ну зовсім скромний бюджет, якого вистачить на скромну газову духовочке, то я опускаю руки. ((Тут вже справа фінансів, а не вибору на жаль …

Перше і саме істотна відмінність — це кількість режимів. В газовій духовці їх 2, в електричній зазвичай як мінімум 6-7. Вам ще не смішно? Верхній нагрів, нижній нагрів, конвекція, гриль, підігрів, розморожування, нижній нагрів плюс конвекція і т.д. Це все є в електриці. Навіть найпростіше — конвекція — і та буває дуже рідко в газових шафах. Причина сама банальна — безпека. А раптом вентилятор задме полум’я самої духовки. Це вже не жарти! Тому раніше наші бабусі і користувалися радянськими шафами, до яких потрібно було ще пристосуватися, щоб вони спекли що то смачне, а не вуглинку.)

По друге — якість роботи. Соковита, пишна випічка, ніжне тане в роті печиво, повітряні круасани — це все дуже просто готується в електриці (просто за рахунок комбінації конвекції і нижнього нагріву) і як би ви не старалися, але газова духовка таке не спече. Крім того, сучасні духові шафи преміум-класу оснащені ще й автоматичними програмами, суть яких зводиться до: закинув шматок м’яса, натиснув що хочеш отримати в підсумку, і можеш йти відпочивати. Духовка все робить сама, і повірте, ще як робить. Правда ціни на такі девайси досить «кусаються».

У третіх — регулювання температури. Електрично духовки завжди більш точно регулюють температуру, більш того сучасні моделі оснащені можливістю поградусного вибору температури, тоді як у газу в кращому випадку буде градація 160-180 градусів, 200-220 градусів і т.д., а бувають такі «примхливі» страви, що все необхідно дотримувати з аптечною точністю.)) І електрошафа вам завжди в цьому допоможе.

В четвертих — широта вибору. На сучасному ринку, газових «бабусь» вже практично витіснили нові електричні побратими. Можливість вибору просто вражає: маленькі, комппактние, чорні, бежеві, білі, в ретро стилі, в хайтек — на будь-який смак знайдеться прилад.

Ще жодна господиня не сказала, що поміняла електрична духова шафа на газовий і залишилася в захваті. Висновки напрошуються самі за себе. Дозвольте собі маленьке задоволення — смачно поїсти! А адже поїсти ми всі любимо … Смачного і соковитих смачних страв.