066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Технологічні особливості застосування гіпсокартону


Оздоблювально-будівельне виробництво в сучасних умовах, це часто не просте застосування будівельно-оздоблювального матеріалу в різноманітності, якого не відмовиш. Один з найпоширеніших — це гіпсокартон. Сьогодні вже важко буде зустріти будову, в якоій технологія опоряджувального виробництва із застосуванням даного матеріалу не застосовувалася б. Навіть в найпростіших умовах ефективність даного будівельного матеріалу достатня, щоб не обходити особливості його застосування стороною.

Різноманітність будівельного матеріалу по оздоблення та влаштуванню гипсокартонових поверхні досить значно. В принципі на сьогоднішній день не залишилося поверхонь, по яких не можна або неможливо було б застосувати дану технологію обробки. Серед поширених будівельно-оздоблювальних матеріалів та гіпсоволокнисті листової гіпсокартон, якість якого залежить від різних обставин, тут і фірма виробник, і призначення листів. Але хотілося поговорити про прийнятності тієї чи іншої технології застосування гіпсокартону.

Умови застосування листів гіпсу надають першорядний вплив на вибір будівельно-оздоблювального матеріалу, тому вибір здійснюється тільки на підставі умов застосування оздоблення. Як правило, застосування, наприклад, вологостійкого гіпсокартону пов’язане з умовами, при яких вплив на поверхню буде пов’язано з підвищеною вологістю, а вогнетривкої з умовами, які пов’язані з впливом підвищених температур. В інших варіантах має значення призначення матеріалу для обробки стельових частин приміщень та стінових. Також умови впливають на підбір профільної системи монтажу, вона може монтуватися на підставі дерев’яного каркаса або металевого, що визначається саме умовами, а часом і перевагами того, хто монтує подібні системи. Хоча перевага металевих каркасів в більшості умов безперечно. Серед інших неможливість деформації конструкції, що забезпечить бездоганність експлуатаційної поверхні в сукупності з дотриманням інших будівельно-технічних вимог. Дерев’яна система монтажного виробництва каркасів має місце в обмежених варіантах. Що стосується самого будівельно-оздоблювального матеріалу, як, будь то гіпсоволокнисті або простий листової гіпсокартон, то в цьому випадку на його застосування варіанти каркасної конструкції не робить.

Застосовуючи, той чи інший гіпсокартон та комплектуючі його профільної системи і в особливості металевого каркаса, застосовують численні хитрощі, про яких мало що відомо. Так, коли змонтований каркас після прикріплення аркуша гіпсу здійснюють підкладку під стикувальний край листа, який не має упору. Тои є, до того як, по каркасу в стик прикріплять ще один лист обрізається профілі на ширину прольоту так щоб краї його впиралися на конструкцію. Для цього обрізають їх бортики на глибину 2-2,5 см. що дозволяє уперти підкладку на профілю каркаса по направляючої їх середини. Це дає можливість додати жорсткості каркасу і виключити можливе розтріскування на стикувальних швах конструкції. Наступним моментом не маловажним є обробка стику гипсокартонових аркуша. Так як лист і його стики в особливості піддаються технологічної обробки, то відповідно їх підготовка має вирішальне значення при обробці. Так аркуші їх стики, що не має заводську вдавлену смугу зачищають на глибину сантиметра зрізуючи поверхню картону.