066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Обираємо дільницю під забудову


Коли ми говоримо про те, як купувати, а точніше навіть обирати собі дільницю під забудову то варто звернути увагу на цілий ряд моментів. Сьогодні Реальний ремонт як раз і буде розповідати вам про те, як саме можна обрати собі, чи допомогли у виборі своїм рідним у виборі дільниці під забудову.

Отже, насамперед ясна річ варто звертати увагу на те, де розміщена та дільниця. При чому, чомусь часто люди ставлять на перше місце саме ціну, але цього робити не потрібно. Адже якщо ви купите дільницю десь далеко від міста, і вам буде дуже важко добиратись до місця роботи, або ж вашим дітям до місця навчання, то це ясна річ створить масу незручностей. Саме тому ми і вважаємо, що на першому місці має стояти не ціна, а місце де знаходиться ця дільниця.

Отже, якщо все зрозуміло із місцем, то ось на другому місці ясна річ постає і ціна. Але тут також можна було б чимало спорити. Взагалі, як на мене, так і на думку багатьох експертів варто все робити у компоненті. Тобто у комплексі, поєднавши багато чинників у одне ціле.

Одним із таких чинників, ви дорогі друзі не забувайте, що має бути топографія. До цього я маю на увазі віднести, те на якому рівні знаходиться вода, чи рівна поверхність, як може дути вітер, і чи не має схилу який йде якраз до вашого дому, тобто усе в комплексі. А ось, особливо я би вам радив звернути увагу на факт, про який чомусь часто забувають, це те на якому рівні вода. Адже інколи це навпаки погано впливає. Ось у мене знайомий придбав дільницю під авто майстерню, почали рити яму для майстерні, а там на рівні двох метрів, навіть раніше вже була вода, тобто зробити як таку яму не можна було. При чому яма то копалась далеко не в саму дощову та вологу погоду.

Також як важливий фактор треба розглядати безумовно і ще один дуже важливий факт як то комунікації. Адже те яка є дорога, чи є підключена вода та газ. На який дистанції від вас електричні блоки та інше. Як ви розумієте цей фактор також дуже і дуже важливий.

Якщо ви купуєте дільницю далеко за межами міста, то вам потрібно також розрахувати куди будуть ходити навчатись ваші діти, та інші адміністративні питання.