066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Круглий журнальний стіл — «родзинка вашого будинку»


Якщо в будинку вам потрібно витримка стилю і краса одночасно, то столик обов’язково повинен бути присутнім, як елемент інтер’єру. Якщо ваш вибір впаде на модель зі скляною стільницею, то вона не буде кидатися в очі, а навпаки додати «легкості» і розрядить простір, щоб глядач звернув увагу на інші деталі інтер’єру. У сонячну погоду столики виглядають більш вишуканими з віддзеркалюваними променями світла.

Скло виробів ідеально гладке і подряпин на ньому не залишається від фізичних ушкоджень, так як виконані всі конструкції зі спеціального скла, яке проходить декілька етапів обробки. Вранці і ввечері за такими моделями приємно розташуватися за чашкою чаю або кави, а в денний час, якщо буде потрібно робоча поверхня, то він з легкістю зможе розмістити на своїй поверхні книги, журнали або інші елементи.

Круглий столик зі скла не тільки виконує певні функціональні обов’язки, але і є неоціненною деталлю інтер’єру в плані естетичності. Більш функціональні моделі мають в своїй конструкції кілька поличок, що досить зручно.

Крім скляних столів, є інші варіанти. Дуже широкий спектр вибору розмірів, матеріалу, кольорової гами, форм. Вироби з дерева також надзвичайно популярні, так як це класика «жанру». Дерев’яні столи виконуються з ДСП, МДФ, вишні, гевея, їли або дуба. Ці матеріали є найпопулярнішими на ринку. Якщо потрібно додати витонченості моделі, то можна покрити її лаком. Крім того, що покращиться зовнішній вигляд, конструкція буде отримувати мінімум пошкоджень від будь-якого фізичного впливу.

Останнім часом помічена тенденція, що найбільш популярними стають конструкції, які створені за допомогою декількох матеріалів. Наприклад, метал з деревом або склом, дерево зі склом або пластиком, пластик і скло, а також інші варіації. Природно, кожен варіант має свої особливості. Консультанти в меблевих салонах завжди пояснять вам, в чому плюси і мінуси тих чи інших моделей.

Цікаві конструкції з унікальними дизайнерськими рішеннями. Столи у вигляді шахової дошки, з малюнком — голограмою на кришці стільниці, матові або тоноване скло, а також безліч інших образів, які додадуть будь-якому приміщенню унікальності.
натяжные потолки в Днепропетровске недорого