066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Важливе в будівництві


Першим і дуже важливим етапом при будівництві котеджів, є вибір земельної ділянки. Вам напевно вже відомо що в ідеальному варіанті площа ділянки під будівництво в 10 разів більше площі майбутнього котеджу. Насправді Ви можете і не дотримуватися цього правила, адже воно застосовується тільки до самих ліквідних об’єктів, так що якщо будуєте будинок для себе, а не на продаж, то Ви можете сміливо варіювати значення.

Давайте визначимо кілька головних критеріїв при виборі земельної ділянки для індивідуального будівництва котеджу, сюди увійдуть:

Мальовничість ділянки і його околиці

Екологічна обстановка району

Відсутність обмежень на висоту споруди будівель

Джерела води і водопостачання району

Муніципальне обслуговування доріг

Централізований вивіз сміття, доставка пошти

Наявність неподалік лікарні, магазину, пляжу і спортмайданчики

Підозріла дешевизна ділянки може означати, що даний земельний наділ має якогось роду проблемою, а можливо і декількома.

І насамперед, необхідно перевірити належним чином визначено правове становище земельної ділянки, виробляли чи процедуру межування.

Щоб отримати на руки документ, де однозначно будуть описані межі ділянки, Вам потрібно звернутися в землевпорядну компанію, наявність в останньої державної ліцензії на виконання цієї роботи навіть не обговорюється.

Зазвичай процедура межування лягає на плечі продавця. Необхідно надати співробітникам фірми: свідоцтво про право власності і дані про вашому земельному наділі, які знаходяться в кадастровій палаті. Землевпорядники в свою чергу зобов’язані організувати роботи з визначення розташування кордонів на місцевості, визначити місцезнаходження об’єктів нерухомості, угідь, топографічних контурів. Провести горизонтальну зйомку місцевості, зустрінеться з усіма сусідами, і визначити межі земельних ділянок. Після операції у покупця повинні залишитися топографічний та кадастровий плани ділянки.

Если кто-то желает приобрести в дом себе бытовую технику, при этом желаете, чтобы она была качественной и недорогой, то у нас есть супер совет. Заходите на портал www.teka.co.ua, там можно найти технику супер, и по супер цене. На этом у нас всё, но если есть у вас ещё вопросы, тогда пишите нам в комментариях.