066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Монтаж проводки своїми руками


Монтаж проводки в квартирі може бути здійснено двома способами: відкритим і закритим. У процесі здійснення відкритого способу необхідно використовувати тільки плоскі дроти типів АПРВ, АППВ. Крім цього ще будуть потрібні азбестові прокладки. Вони будуть кріпитися до стіни на невеликій відстані в певному порядку.

Якщо буде проводитися монтаж електропроводки відкритим способом, але тільки в будинку, то в такому випадку для роботи будуть потрібні спеціальні бляшані смужки. Вони повинні мати саму мінімальну товщину так як будуть кріпитися до поверхні з азбесту. Крім цього, якщо монтаж буде здійснюватися своїми силами, то ще буде застосовуватися спеціальний картон. Який буде служити ізолюючою прокладкою.

При використанні відкритої проводки абсолютно всі вимикачі і розетки повинні бути закріплені в стінах, спеціальні підрозетники. Підрозетники можуть бути виконані з дерева або пластику. Також у вас повинні бути прокладені ізолюючі захисні труби. Вони будуть захищати проводку в приміщенні від великої вологості, наприклад, в гаражі, підвалі, погребі, туалеті. Для таких випадків відмінно підходять пластикові ізолюючі короби, особливо якщо проводка прокладається в будинку з дерева.

Якщо Ви прокладаєте електрику самостійно, то це є в першу чергу оперативним доступом до проводів, якщо раптом виникне якась необхідність при непередбаченій ситуації. Крім цього Вам вдасться швидко знайти і усунути несправність і пр. Але як і скрізь є свої мінуси. По-перше, це не дуже охайний зовнішній вигляд в приміщенні і пожежобезпечність. Тому не втомлюємося повторювати, що таку роботу можна проводити без спеціальних навичок!

Що ж стосується закритого способу укладання проводки в квартирі своїми руками, то вона здійснюється за допомогою прокладки під дроти не дуже товстого шару азбесту. Даний спосіб не може допустити, щоб дроти перетиналися між собою. Але якщо раптом цього не уникнути, то в такому випадку необхідно максимально уважно поставитися до тих місць, де вони будуть перетинатися і на цій ділянці виконати технологічний шар додаткової ізоляції. Закритий спосіб монтажу проводки в будинку вважають максимально безпечним і надійним. Але тут не забувайте про те, що в разі непередбачуваної ситуації, а саме несправність в проводці робота з пошуку та усунення несправності займе набагато більше часу, тому будьте до цього готові.