066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Ремонт у ванній кімнаті


Створити для себе затишну і функціональну ванну кімнату — значить, стати щасливим володарем маленького куточка спокою і релаксу, де ніхто ні за що не зможе вас дістати!
Найбільш значуща і складна поверхня при ремонті ванної кімнати — пол. Для його підготовки видаліть з поверхні бруд, пил і шльопанці застиглого розчину. А ось гідроізоляцію наносите на вже гладку, суху і ідеально рівну поверхню. Слідкуйте, щоб гідроізоляційний матеріал покривав не лише поверхню підлоги, але і заходив на стіни ванної (10 — 20 см). Допускається і часткова гідроізоляція стіни, до якої в подальшому примикає душова кабіна або ванна.

Місце, де розташовується сантехнічний шафа, відноситься до вразливою зоні, так що потрібно зробити захисну стяжку з урахуванням гідрорівня і тільки потім укладати плитку. Пам’ятайте: рівень підлоги у ванній по відношенню до решти площі квартири повинен бути нижче, щоб у разі протечки житлова частина квартири не постраждала.

Водопровід і каналізація

Головні правила при прокладанні труб водопроводу і каналізації:

необхідно забезпечити підйом рівня труб по відношенню до зливного отвору в стояку;

не використовуйте несучі бетонні стіни;

озбройтеся спеціальним інструментом — штроборезом, який дозволить уникнути появи тріщин у стіні.

Електромонтажні роботи

Підключати до електричних мереж доведеться пральні машини, гідромасажні ванни, а також електронні змішувачі та сантехнічні шафи з вбудованими розетками. Пам’ятайте: при прокладці електрики необхідно використовувати спеціальний кабель для вологих приміщень. Крім того, вимикачі та розетки повинні бути розміщені в спеціальні вологозахищені моделі.

Укладання плитки

Підготуйте поверхню стіни, попередньо очистивши її старої фарби або іншого оздоблювального матеріалу. На ідеально рівне і гладке підставу нанесіть клейовий розчин, а потім з усією силою притисніть плитку до основи, попередньо встановивши хрестики. Для того щоб плитка щільно пристала і під нею не залишилося порожнеч, постукайте по ній гумовим молотком. Час на коригування положення плитки — близько 5-10 хвилин після укладання, хоча повна сутичка облицювання буде досягнута тільки через 3 дні.

Стелі

Матеріали для оздоблення стелі у ванній повинні бути водостійкий, так що доцільно використовувати пластикові панелі, рейкові або натяжні стелі.