066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Сучасні дивани: від класики до техно


Складно уявити, що який-небудь з варіантів інтер’єру може бути оформлений без м’яких меблів. Як обійтися, без затишних крісел, коли приходять подруги на чашку чаю? А без комфортного дивана, який так чудово знімає напругу після виснажливого робочого дня?
Так, іноді пошук потрібної моделі може займати чималий шмат часу. Тому складно переоцінити можливість купувати дивани та крісла в інтернет магазині: приділивши пошуку небагато часу біля комп’ютера, можна стати власником копактного м’якого куточка або розкішного дивана вже протягом дня.

Набір м’яких меблів у будинку залежить лише від смаку і потреб власника: крісла і кушетка, тахта і софа, пуфи і журнальні столики, які зазвичай набувають до крісел. Головне правило, якого слід дотримуватися при виборі: намагайтеся кімнату немає захламлять, інакше може створитися враження антикварної крамниці або меблевого складу. Пам’ятайте про те, що кожен меблевий елемент — сам по собі не тільки функціональний, але і хороший. Тому кожен модуль меблевого набору повинен бути видний, помітний і … на своєму місці.

Стильні дивани і крісла — демонстрація смаку власника

Інтер’єрний стиль, без якого вже не формується обстановка будинку, передбачає підбір на основі не тільки краси або дорожнечі, обов’язковий параметр — загальний стиль усіх предметів. Часто головну роль у визначенні стилю дизайну грають дивани.

Вибираючи модель для меблевого комплекту, потрібно визначитися, який із стилів вам ближче — класичний або модерн. Класика, що припускає гармонію в усьому, улюблений багатьма стиль. Класичний диван буде прекрасно сусідити з предметами будь-якого рівня вартості, збере воєдино всі меблеві предмети, ставши завершальною крапкою в оформленні приміщення. Особливо, якщо ретельно продумані всі дрібниці, а інтернет магазин завжди пропонує дешеві аксесуари до диванів акордеони, «клік-кляк» та іншим.

Класичний стиль характеризується спокійними тонами, плавними лініями, функціональністю і комфортом. З оздоблювальних матеріалів найчастіше використовується дерево, оббивні тканини — натуральні. І майте на увазі, якщо в інтер’єр класичного стилю додати хоча б один невеликий елемент антикваріату, то у вашій вітальні (спальні, кабінеті) буде витати легкий дух стилю «ретро».

Купувати меблі в стилі модерн, хай-тек або техно теж не так складно. Для цих стилів характерна чіткість ліній, мінімальний декор, сучасні матеріали. Останнім часом все чащеможно зустріти в Мережі інтернет-магазин з найширшим асортиментом диванів клік кляк в одному з названих стилів або в стилі мінімалізм. Але слід врахувати, що всі модерністські стилі не терплять тісноти і нагромаджень, їм потрібно вільний простір і достаток повітря.

З колірної палітри найчастіше використовується білий колір, строгий чорний і яскраві кольори — червоний або синій. Але іноді дизайнери пропонують оригінальне або навіть екзотичне рішення — диванну оббивку «нефарбований полотно», наприклад, або зовсім химерні форми конструкції. Всі ці варіанти можна назвати плодами фантазії сучасного дизайну, який здатний на експерименти.