066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як перевозити побутову техніку?


Побутова техніка в сучасному житті є невід’ємною частиною кожного будинку, яка створює комфортні умови для повсякденного життя. Пральні та посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, електричні та газові плити, кухонні комбайни, соковижималки, міксери, праски і багато інших приладів спрощують життя людини і звільняють більше часу для більш цікавих занять, ніж робота по дому. Побутова техніка стала незамінним помічником у кожному будинку і навіть офісі і при правильній експлуатації прослужить вірою і правдою Вам не один рік. Але як, же бути при переїздах? Перевозити такого роду вантаж — це досить не просте завдання, до того ж побутова техніка коштує чималих грошей і є дійсною цінністю для своїх господарів. Існує кілька нескладних, але дуже корисних правил, які спростять процес переїзду і убезпечать цілісність Ваших речей.

Що потрібно для успішної транспортування побутової техніки?

Одним з головних аспектів, на які потрібно звернути особливу увагу, є вибір пакувальних матеріалів. Для упаковки побутової техніки використовуються: картонні короби різних розмірів, гофрований картон, пінопласт, поролон, бульбашкова плівка, поліетиленові пакети і стрейч-плівка. Будь-який з цих пакувальних матеріалів можна без особливих труднощів купити в будівельному або господарському магазині.

Кожен з вище перерахованих пакувальних матеріалів має своє значимість в процесі упаковки, наприклад: картонні короби, збережуть Вашу побутову техніку від подряпин і відколів, поліетиленові пакети запобіжать попаданню вологи, пилу і бруду. Пінопласт, поролон, гофрований картон і бульбашкова плівка використовуються для ущільнення простору між збереження техніки, як від зовнішніх механічних пошкоджень, так і від струсу при випадковому ударі. Незамінним помічником при будь перевезенні є стрейч-плівка, якою можна обмотати як найменші деталі, так і велику побутову техніку. За допомогою стрейч-плівки Ви легко зможете примотати захисний каркас до побутової техніки, що збереже його від зовнішніх пошкоджень, а також збереже техніку від попадання пилу і бруду. Упаковка для транспортування повинна відповідати розмірам техніки: якщо коробка велика — перевозиться предмет буде «бовтатися» всередині неї, а якщо маленька — може не влізти повністю, що призведе до серйозних пошкоджень. Необхідно також прикріпити вантаж усередині коробки скотчем, це запобіжить зсув дрібних деталей і відкривання поличок і дверей.

Наступний, не менш важливе питання при перевезенні техніки: правильно перенести, занурити і зафіксувати вантаж, щоб уберегти його від пошкодження. Дуже важливо, щоб побутова техніка великих розмірів була розташована в такому положенні, як і при роботі, що її збереже від поломки ручок і пошкодження крихких або скляних деталей.

Невеликі хитрощі і секрети при перевезенні побутової техніки

Перед упаковкою та транспортуванням холодильника з нього потрібно витягнути всі полички і дрібні деталі і упакувати їх в окрему коробку, а сам холодильник обмотати м’якими ременями або стрейч-плівкою, що запобіжить відкривання дверей. Холодильник транспортується або стоячи, або під кутом не менше 40 °, інакше можуть обірватися трубки і кріплення компресора. Після транспортування холодильник краще не включати три — чотири години.

При перевезенні пральної машинки необхідно злити що залишилася в системі воду, щоб вона не потрапила в мотор машинки при перевезенні, а також потрібно закріпити барабан спеціальними болтами, або наповнити його м’яким пакувальним матеріалом.

Телевізор перед транспортуванням краще обмотати пухирчатою плівкою, а потім помістити в жорстку упаковку з пінопласту і картону. Намагайтеся розгорнути телевізор екраном до борту машини, що максимально перестрахує від випадкового пошкодження.

Перед перевезенням мікрохвильовки її необхідно щільно обмотати стрейч-стрічкою або щільною тканиною, і покласти в жорстку картонну або пінопластову коробку.