066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як правильно вибрати металеві двері


Вибираючи металеві двері необхідно звертати увагу на поперечні ребра жорсткості так як це дуже важливо. Тому що всього лише через кілька років вгорі дверей ізоляція пропадає, і на її місці буде утворюватися просто порожнеча, крім цього ребра можуть захистити двері від злому. А без ізоляції в будинку або квартирі буде досить шумно, а в зимовий період-ще й прохолодно. Для цього необхідно під час покупки уважно вивчити властивості теплоізоляції адже їх перевірити зовсім не важко. Щоб це зробити потрібно попросити продавця показати Вам якість дверей, а ви в свою чергу після цього повинні прийняти остаточне рішення.

Наступне, що необхідно зробити, перед вибором дверей перевірити її стійкість. Звичайно, стукати ногами по ній Вам ніхто не дозволить, бо можна зіпсує продукцію. Але дізнатися, наскільки міцні двері можна подивившись на неї. Наприклад, якщо двері виконана з листа металу товщиною менше 1.5 мм, то є побоювання що вона через час може потерпіти деформацію. Тому оптимальна товщина зовнішнього листа двері повинна бути 2 мм. При цьому не варто вірити тим, хто каже, що тонкі двері нічим не гірше, це не так. Якщо у вас немає можливості виміряти товщину металевого листа зверніть увагу на вагу предмета. А це зробити ще простіше. Відкрийте і закрийте двері. Якщо вам здалося що вона досить легка, то є два варіанти: або виробник використовував дуже якісний матеріал двері має тонкий лист.

Після чого настав час ознайомитися з замками. Відмінним варіантом буде наявність одночасно двох замків. Для того, щоб двері були максимально захищені від грабіжників рекомендують встановити один — сувальдний, інший-циліндровий замок. Крім цього в даний час виробники пропонують встановлювати внутрішні петлі і замкові фіксації, для максимальної безпеки. Але статистикою доведено, що грабіжників не цікавлять петлі, все буде залежати від якісного замку.

Отже, на завершення зазначимо, зараз Ви зможете здійснити виготовлення дверей під замовлення (при цьому двері виготовлять самий мінімальний термін), так і придбати вже готові. Виробник зможе запропонувати Вашій увазі великий асортимент облицювань: МДФ, Винорит, Молоткова покраска, ковка, скло, різьба, патина, широка колірна гамма, різноманіття фрезеровок (малюнків), замки російського, італійського турецького виробництва. А вам залишиться тільки зробити відповідний вибір.

Если вы желает приобрести качественные межкомнатные двери, то лучше обращаться сразу к производителю на прямую. В этом плане хочу сказать, что производство межкомнатных дверей доступно сейчас для всех. Так что, если интересно, то просто жмите по ссылке.