066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Дизайн спальні


Спальна кімната — одне з найбільш інтимних місць в усьому будинку, вона повинна стати свого роду оазисом спокою й умиротворення, відпочинку для душі і тіла.
Спальня в стилі мінімалізм

Світлий і яскравий інтер’єр спальні в мінімалістському стилі заснований на застосуванні натуральних матеріалів і візуальному розширенні простору. Карнизи штор можна приховати за допомогою гипсокартонного елемента з підсвічуванням «Дюралайт».

Якщо кімнаті немає верхнього освітлення, може бути застосований прийом відбиття світла: ця підсвічування буде відображатися в дзеркалах, які декорують верхню частину стіни. Помаранчевий колір Розбавити інтер’єр і створити прекрасний настрій можна за допомогою оранжевого кольору.

Спальня в східному стилі

Дизайн інтер’єру спальні в східному стилі виглядає яскраво і специфічно. Основний елемент тут — ліжко, низька або висока з різьбленими ніжками і узголів’ям, але обов’язково велика і дерев’яна. Дерево має бути темного кольору, при цьому над ліжком повинен нависати балдахін, виготовлений з найлегшій напівпрозорої тканини. Чим більше драпірування — тим шикарніше балдахін.

Загальна колірна палітра спальні — темні глибокі кольори: оливковий, бордовий, теракотовий і темно-коричневий. У декорі можна використовувати яскраві кольори рожевого або бірюзового кольору, вони допоможуть оживити інтер’єр і розставити потрібні акценти.

Поєднання стилів

Еклектика або «фьюжен» — досить прогресивні напрямки, проте є ризик від сучасного стилю перейти до повної несмаку. Щоб уникнути цього, необхідно враховувати один критерій — «міру». Вона відіграє велику роль у житлових інтер’єрах, в декоруванні і в гармонії «несумісного»: наприклад, поєднання стилів може бути не абсолютним, а частковим — ви розробляєте цілісний інтер’єр і вставляєте в нього арт-об’єкт.

Даним об’єктом може служити різьблений благородний комод з дерева в мінімалістки спальні або яскрава сучасна ліжко в класичному інтер’єрі. Звичайно, цей об’єкт повинен бути підкріплений кількома аксесуарами: дзеркалом, свічником і т.д. Ще один спосіб: робити обробку кімнати і її наповнення в різних стилях: наприклад, стіни з класичними шпалерами, стелю з ліпниною, а всі предмети меблів ультрасучасні.