066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як вибрати дитячі меблі?


У кожного в будинку є і столи, і стільці … Так, навіщо купувати ще і спеціальні меблі для дітей? Відповідь проста — звичайні меблі не тільки не підходить малюкам, у більшості випадків вона їм взагалі протипоказана.
Вже в 2-3 роки діти починають відчувати себе особистістю. І тоді речі, схожі на дорослі, грають для них особливо важливу роль. А значить, ви повинні перетворити дизайн дитячої та створити для свого малюка власний куточок, де він може малювати, грати і займатися іншими важливими речами.

Звичайно, дитячі столи та стільчики мають відповідати не тільки психологічному, але і фізичного комфорту. Наприклад, за звичайним столом дитина не зможе дотягнутися до стільниці, а якщо підкласти на стілець подушки — не зможе тримати спину рівно. В іншому, якщо, дитина сидить занадто — це може призвести до погіршення зору.

На правильний вибір розміру і моделі дитячих меблів впливає вік дитини. Встановлено спеціальний стандарт для дошколят, що визначає п’ять розмірів для різного росту. Так, при зростанні 1м ідеальна висота стільниці — 45 см, висота стільчика — 26 см. При цьому не можна забувати, що діти ростуть дуже швидко, і їх меблі треба міняти вчасно. А можна придбати і спеціальну трансформовану меблі, яка буде «рости» разом з вашим малюком.

Для виробництва дитячих меблів сьогодні застосовуються самі різні матеріали — і натуральне дерево, і СП, і пластик. Стільчики і столи завжди повинні розташовувати гарантіями від виробника і гігієнічними сертифікатами. Природно, краще вибирати дитячі меблі з екологічно чистих матеріалів, наприклад, з натурального масиву сосни. Натуральне дерево взагалі справжня знахідка для батьків, адже воно просто в догляді і здатне ідеально вписатися в будь-який інтер’єр. На щастя, сьогодні можна знайти меблі з натурального дерева, ціна якої не буде кусатися, а ви зможете піклуватися про комфорт і здоров’я свого чада за прийнятні гроші.