066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як вибрати фільтри для очищення води?


На сьогоднішній день фільтри для очищення води — це не розкіш, а реальна необхідність, особливо для жителів мегаполісів. При цьому вибирати фільтр потрібно з розумом і в відповідності з вашими вимогами і потребами.
Найбільш прості пристрої для чищення води — фільтри глека виду, які зовні дуже нагадують електрочайник. Ці фільтри здатні позбавити воду від надмірної жорсткості, високого вмісту хлору, шкідливих бактерій і неорганічного заліза. У побуті ці пристрої, що мають різну ємність, дуже зручні. Однак їх ступінь трохи нижче, ніж у стаціонарних пристроїв, які підключаються до водопроводу. Основний мінус фільтрів типа глека — швидкість фільтрації воронки — від 3 до 8 хв., Так що очищену воду доведеться почекати.

Дещо складніше в зверненні — насадки на кран, які не пропускають іржу і пісок, очищають воду від надлишку хлору і органічних сполук. До основних переваг цих фільтрів можна віднести їх невеликі габарити і розумну вартість. Однак їх швидкість фільтрації залишає бажати кращого — 0,3 — 0,5 л / хв. Крім того, для насадок на кран необхідно використовувати ємність для зберігання чистої води.

Ще один тип фільтрів — настільні, які є агрегатами невеликих габаритів з краном і монтуються до водопроводу. Головним плюсом даних систем вважається підвищена швидкість фільтрації — за хвилину очищається близько 3 літрів води. Чудова якість чистки — ще одна важлива особливість, завдяки якій багато покупців віддають перевагу цьому фільтру. До недоліків настільних систем відноситься громіздкість.

Куди більш габаритними є стаціонарні фільтри, що представляють собою одну або декілька спеціальних ємностей, які встановлюються під мийкою і вбудовуються в водопровідну мережу. Кран для очищеної води в свою чергу виводиться на раковину. Дані фільтри заслужено можна назвати потужними і високопродуктивними, а три ступені фільтрації дозволяють оцінити якість води.

Найбільш досконалим і ефективним є фільтр, що функціонує за принципами зворотного осмосу і забезпечує найвищу ступінь очищення води від найскладніших домішок. Серед його недоліків — повільна фільтрація від 7,5 до 15 л. / Год. і низька продуктивність.