066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Ресепшн — обличчя Вашого офісу чи магазину


Для того, щоб офіс виглядав стильно і практично необов’язково використовувати дорогі матеріали і створювати складні конструкції з різноманітних матеріалів.
Завжди можна знайти дуже практичне, просте і при цьому привабливе рішення, наприклад, при використанні перегородок і доповнюючих конструкцій. Для того, щоб клієнти та ділові партнери знову і знову хотіли повернутися в цей офіс, він повинен бути оформленні за певними правилами.

В першу чергу, важливо відзначити необхідність створення робочої, досить суворої за стилем, однак при цьому привабливою та затишною зони reception. При відсутності даної зони інтер’єр стає безликим, в ньому проявляється відсутність ключового елементу — окремої зони, яка одним своїм виглядом показує клієнтам, що вони тут бажані гості. Сучасні зони reception можуть бути і манірними, і авангардними і навіть креативними, головне при виборі матеріалу, кольору фактури і форми — це облік відповідності конструкції концепції організації.

У разі, якщо офіс переобладнати не потрібно і в ньому вже присутні алюмінієві перегородки, добре врахувати цю особливість і підбирати правильно матеріал для адміністративної стійки. Це важливо, тому що алюмінієві перегородки виглядають досить яскраво, при цьому вони не дуже добре поєднуються з матеріалами, що мають іншу фактуру.

У випадку, якщо в приміщенні використовуються гіпсокартонні перегородки, можна дати волю фантазії і вільно поставитися до підбору матеріалів для стійки адміністратора. Як правило, гіпсокартонні перегородки вливаються в загальну обробку і нероздільно стають її частиною.

Таким чином, можна сказати, що швидко, просто і недорого оформити гостьову зону і адміністративну стійку цілком реально, для цього можна використовувати різні матеріали і технології. Однак, для отримання гармонійного результату важливо враховувати особливості вже існуючої обробки приміщення. Дизайнери рекомендують використовувати універсальний і стильний варіант — стійки, що мають інноваційну форму і оригінальний вигляд, виготовлені з алюмінію і скла. Незважаючи на те, що даний варіант знаходиться на піку моди, він цілком доступний за вартістю і довговічний, а що ще потрібно для успішного використання в строгому діловому, але все ж модному інтер’єрі?