066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як вибрати «правильний» керамограніт?


Керамограніт може дати фору більшості оздоблювальних матеріалів. До прикладу, у нього немає суперників серед споріднених матеріалів ні по морозостійкості, ні по стійкості до частих температурних перепадів.
Але у керамограніта є і ще одна важлива гідність — унікальна твердість. Однак для того щоб всі вищевказані плюси керамограніта мали місце бути, до його вибору потрібно підійти максимально відповідально.

Отже, як правильно вибрати керамограніт?

1) Для початку вам необхідно заміряти загальну площу приміщення і у відповідності з розмірами бажаної плитки розрахувати площу однієї плитки. Кількість плиток визначається за допомогою ділення площі приміщення на площу однієї плитки. Результат необхідно округлити в більшу сторону, так як про запас, який залежить від способу укладання, забувати не варто. Діагональне укладання припускає максимальний витрата, який складає близько 10-15% від загальної кількості плитки. Для інших способів достатньо 5%-го запасу.

2) Купуючи керамограніт, прослідкуйте, щоб вся партія мала один і той же тон і калібр. Тільки в такому разі у плитки буде єдина колірна тональність і однаковий розмір.

3) Якщо при розтині упаковки ви виявили дефектну плитку, відразу ж вирушайте в магазин і обміняйте її на іншу по гарантії.

4) Поцікавтеся у продавця, скільки важить 1 кв. м. плитки необхідної вам товщини. Так, якщо вам потрібна плитка товщиною 8-8,5 мм — її квадратний метр повинен важити не менше 18,5-19 кг.

5) Перевірити якість керамограніта можна, подивившись на зворотну сторону плитки. Бажано, щоб квадратики, які ви там побачите, не були занадто глибокими, а їх сторони не перевищували 1,5-2 см.

6) Термін служби плитки залежить від того, наскільки рішучий матеріал, тобто наскільки він здатний чинити опір проникненню в нього іншого, більш твердого тіла. Також на довговічність керамогранита впливає товщина плитки і чітке дотримання всіх етапів укладки. Пам’ятайте, що між плиткою і підлогою не повинно бути зазорів, які можуть створювати повітряні подушки.