066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Теплоізоляція будинку


Теплоізоляція будинку — це дуже важливий і відповідальний процес. Великі рахунки за опалення і кімнати, які продуваються сквозняком — це наслідок того, що в будинку погана теплоізоляція. Герметизація щілин навколо вікон і двері допоможе значно поліпшити теплоізоляцію приміщення. Як відомо, через звичайні, не утеплені стіни губляться десь тридцять п’ять відсотків тепла. Для того щоб вирішити цю проблему, доведеться або заповнити порожні стіни теплоізоляцією, або облицювати внутрішні стіни за допомогою гіпсоволокна.

Ізоляцію порожнистої стіни краще доручити фахівцям, так як цей вид робіт пов’язаний з нелегкими операціями щодо заповнення порожнин спеціальною піною або волокном.

У разі якщо будинок має масивні стіни, то краще всього облицьовані стіни сухою штукатуркою. Рекомендується використовувати теплу суху штукатурку. Її кріплять до стіни за допомогою цвяхів, шурупів і клею.

Не так давно з’явився новий метод утеплення, який здійснюють, використовуючи спеціальні ізоляційні плити і теплоізоляційні мати. Ці вироби облицьовані пластиком, який працює як пароізоляція.

Багато тепла втрачається також і на горищі. Через горище йде приблизно двадцять п’ять відсотків тепла. У разі якщо власник будинку планує використовувати горище як мансарду, то йому доведеться провести масштабні роботи по теплоізоляції. Однак якщо це приміщення призначається тільки для зберігання будь-яких предметів, можна обмежитися утепленням статі.

Наступна частина будинку, яка потребує обов’язкової теплоізоляції — це дах. Потрібно акуратно прикріпити шурупами монтажні бруски, щоб вони розташовувалися перпендикулярно стельових балок. Потім слід розмістити теплоізоляцію в отвори між планками і міцно затягнути поліетиленом.