066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

М’які меблі в ванній кімнаті


Багато вважають ванну однією з найважливіших кімнат у будинку, однак уваги їй в плані інтер’єру приділяється найменше. Розташування основних компонентів у ванній кімнаті рідко залишає широкі можливості для вибору. Проте використання деяких головних принципів буде корисним і в цьому випадку.
До всіх приміщень застосовується правило: що б ви не робили, у вас повинна бути можливість бачити всіх хто входить в кімнату. Ванна кімната не виняток. Хоча ймовірність того, що хтось увійде коли ви приймаєте ванну або душ мала, проте кожен компонент тут має бути розташований так, що чим би ви не займалися ви не повинні розташовуватися спиною до дверей. І звичайно ж унітаз не повинен бути першим предметом який би ви бачили при вході. Це можна уникнути, якщо переважити двері таким чином, що б при відкриванні вона приховувала унітаз.

Головним предметом ванної кімнати є сама ванна або душ, або ванна поєднана з душем.

Як правило саме приміщення має прямокутну форму, але якщо у вас є можливість поставити напівкруглу ванну або душ, а ще краще круглу, то обов’язково скористайтеся такою можливістю. Такі виконання своєю формою нагадують вигини монети, що в поєднанні з елементом Води, що символізує гроші, буде залучати у ваш будинок багатство і благополуччя. Оформлення кімнати повинно бути білого або дуже світлого постільної кольору, необхідно уникати яскравих забарвлень, за винятком дрібних акцентів або предметів, які будуть стимулювати Ци в окремих зонах.

Суміщені ванні кімнати повинні мати однаковий колір і дизайн ванної, умивальника і унітазу. Пол викладаю плиткою з теплих матеріалів добре утримують вологу, що б стать не був сильно холодним. Так само підлога з плитки можна зробити з обігрівом. Чудово якщо тут буде вікно, це джерело додаткового світла. Для такого вікна найкраще підійдуть жалюзі. Меблі у ванній кімнаті повинна бути простою, добре підібраною один під одного за кольором і стилем, і найголовніше, обов’язково повинна використовуватися.

З точки зору фен-шуй немає нічого гіршого, якщо ванна «захаращена» всілякими шампунями, лосьйонами, бальзамами, і ароматизаторами. Адже для плавного течії енергії Ци потрібна свобода, а велика кількість пляшечок не сприяє цьому.

Краще залишити близько ванній те, що ви використовуєте постійно, а все інше скласти в шафки або тумби. Якщо місця для зберігання у ванній кімнаті мало, то можна зберігати все це в іншому місці. І повірте коли ви звільните ванну кімнату від непотрібних речей і наведете там порядок, то вона буде більше розташовувати для відпочинку і розслаблення.