066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Як правильно клеїти шпалери?


Як правильно клеїти шпалери?


Поклейка шпалер — це воістину феєричне захід, який може обернутися для вас горами сміття і бруду … Але ми допоможемо вам полегшити завдання і зробити її куди більш приємною — до вашої уваги технологія ПРАВИЛЬНОЇ поклейки шпалер.

1) з самого початку необхідно видалити старі шпалери — при цьому доцільно використовувати вузький шпатель. Всі наявні тріщини й відколи повинні бути ретельно зашпакльовані. Якщо шпалери клеяться на гладку поверхню — їй краще додати деяку шорсткість за допомогою наждачного паперу.

2) далі потрібно приготувати клей, який повинен без праці розмішуватися, не утворюючи ніяких грудок і не залишаючи плям на шпалерах. Для наклеювання важких шпалер — стеклотканевих, текстильних, вінілових і флізелінових — застосовуються спеціалізовані клеї.

Для приготування клею потрібно безперервно помішувати воду в ємності, висипаючи вміст упаковки всередину. Перемішувати масу, що утворилася потрібно до повного розчинення клею.

3) потім підготуйте шпалери до наклеювання на стіни. За допомогою схилу проведіть вертикальну лінію, по ній і будете наклеювати перше полотнище. Шпалери будує нарізати на шматки з невеликими запасами (50-70 мм) по довжині, при цьому потрібно враховувати періодичність повторення візерунка і підбирати сусідні полотнища по висоті, щоб малюнок точно збігався.

Покрийте малярським валиком зворотну сторону шпалер, а шматки, які покриті клеєм, складіть навпіл, не заминаючи місце вигину, щоб клей виявився. Непросочені шпалери стануть погано клеїтися, а при перетримці дешеві паперові шпалери розбухнуть до такої міри, що розповзуться прямо в руках.

4) Поклен шпалери на стіну, розгладжуючи жорсткою щіткою зморшки і міхури. А ось вологу ганчірку використовувати небажано — вона може зіпсувати самі шпалери. Слідкуйте за тим, щоб клей не видавлювався зі стиків, а надлишки відразу видаляйте за допомогою вологої губки.

5) ну і нарешті, встановіть плінтус — в нижній частині шпалер проведіть горизонтальну лінію і обріжте шпалери так, щоб вони впритул примикали до плінтуса. Потім приступайте до приклеювання самого плінтуса.

Вітаємо, поклейка шпалер успішно завершена, і єдине, що від вас вимагається — на 24 години закрити двері і вікна в кімнаті, щоб уникнути протягів і дати шпалерам добре пристати до стін.