066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Загальне про ремонт квартир


Так як останнім часом йде широкомасштабне будівництво житлових масивів, і населення отримує чудові просторі квартири, люди починають замислюватися про проведення косметичного ремонту в європейському стилі і мріють про отримання оригінального і неповторного дизайну.

Багато вирішують провести даний вид ремонту квартири, обмежуючись тільки лише фарбуванням стін і заміною шпалер в інший колір, але інших такий результат не влаштовує і вони хочуть чогось незвичайного і унікального. Звичайно, якщо людина має певне уявлення, як в підсумку буде виглядати майбутній інтер’єр квартири, володіє чудовими знаннями щодо правильної організації вільного простору в приміщеннях, а також володіє технічними навички, що дозволяють все задумане втілити в життя — то шанс, що все вийде і він самостійно впорається з ремонтом квартири, є. Але це рідкість і, як правило, таким займаються люди, що мають відповідне інженерне будівельне освіту.

Якщо ви задумали зробити ремонт квартири, який має на увазі вирівнювання кривих стін і зміна кольору, заміну в приміщеннях облицювальної плитки на дорогі європейські варіанти, реконструкцію або вирівнювання стель, заміну підлогового покриття на сучасне утеплене, заміну або перенесення електричних проводів, заміну сантехніки і водопровідних комунікацій, — то не рекомендується без технічних навичок і достатніх знань проводити ремонт квартир самостійно. Всі етапи виконання ремонту квартир слід довірити професійним майстрам з безцінним досвідом роботи і «золотими» руками.

Таким чином, ви отримаєте оригінальні стильний дизайн інтер’єру, уникнете надалі аварій, що тягнуть за собою матеріальні додаткові витрати, скоротіть тимчасові терміни на виконання потрібних ремонтних робіт. Виходячи від того, які вимоги ви пред’являєте до зовнішності приміщень, ремонт буде мати різні ступені складності по виконанню та технічним завданням. До головних питань, яке вирішується до початку виконання будівельних робіт, звичайно, грамотний підбір серед представленого різноманіття на ринку будівельних матеріалів, їх кількості. Проконсультуйтеся, а краще всього відразу запросіть додому фахівця, який врахує всі специфічні особливості, а лише потім порадить які найкраще купувати матеріали, так як багато можуть бути абсолютно несумісні з вашими підлогами, стінами, а ще гірше — взагалі не взаємодіють один з одним.

Якщо є бажання щось кардинально змінити в зовнішності старої квартири, поміняти планування кімнат, то планований ремонт квартир несе вже складний характер і його прийнято називати капітальним. Ось такий ремонт точно не потерпить аматорських знань та аматорського ентузіазму. Потрібно попрацювати з професійним дизайнером — архітектором, який допоможе розробити новий дизайн — проект, включивши всі ваші вимоги і побажання, підготує набір креслень з грамотними розрахунками для технічної частини і візуалізує квартиру за допомогою спеціального комп’ютерного програмного забезпечення, щоб підібрати матеріали декорування.

Ви вже заздалегідь будете споглядати в ЗD зображенні вигляд своїх приміщень, можете вносити коректування і доповнення. Ось з чого має починатися сучасний якісний ремонт квартир, відповідний високим стандартам європейського рівня, а не так як, що-то приліпили, а там вже подивимося: відпаде або не відпаде, обсиплется або не обсиплется, вдарить по голові або обійде стороною. Капітальний ремонт часто припускає зміну і функціонального призначення приміщень — тобто вимагає перенесення комунікацій, змінюється і система водопостачання, і кондиціонування і опалювання. А значить, відповідальність на майстрах лежить велика.

Сделав ремонт в доме, самое время подумать и про то, что можно девушку пригласить. Если же нету настроения для этого, предлагаю посмотреть как черные девушки посмотрите как занимаются любовью. Они там такие позы могут занять, что самому не верится.