066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Авто полив ділянки


Реальний Ремонт розповідає багато корисних та потрібних речей, а у цій статті ми вирішили вам розповісти про те, без чого реально буде дуже складно говорити про якісний двір та ділянку біля дому. І звісно все це можна забезпечити не лише гарним парканом, а й красивим газоном на квітником, але ж доглядати та поливати самому у спекотні дні навряд чи хочеться. Про те існує чудовий вихід, і саме про це и зараз із вами і поговоримо.

Автоматичний полив є зручним, престижним і сучасним способом вирішення проблем догляду за садом та ділянкою. З моменту своєї появи, системи авто поливу, міцно увійшли в список необхідних речей на присадибній ділянці.

Завдяки системі автоматичного поливу, дощ для рослин на Вашій ділянці буде йти тоді, коли Ви захочете, і завжди в самий відповідний час і навіть у самих прихованих куточках Вашого саду. Більше Вам не знадобляться жодні садові шланги і розбризкувачі.

При всіх явних перевагах системи автоматичного поливу, багато людей до сих пір задаються питаннями, для чого ж вона потрібна і чи потрібна взагалі. Зупинимося окремо на кожному з абсолютних переваг системи поливу, щоб остаточно переконатися в їх необхідність і користь.

Переваги автоматичної системи поливу:

Полив великої ділянки за допомогою шланга або лійки займає масу часу, в той час, як система автоматичного поливу поливає все сама, не вимагаючи Вашої участі взагалі.

Полив рослин без допомоги системи авто поливу Ви можете здійснювати найчастіше в денний час доби, а це шкідливо для рослин: сонце, потрапляючи на мокру листя, викликає на ній опіки, які можуть призвести до загибелі рослин. Система автоматичного поливу може поливати рослини тоді, коли сонця немає: ввечері, вночі, рано вранці. Це допоможе уникнути опіків рослин і, відповідно, продовжити їм життя.

Автоматичний поливу працює навіть тоді, коли Вас немає поруч. Якщо Ви надовго їдете, Ви можете запрограмувати систему автополиву на весь час Вашого від’їзду так, щоб полив здійснювався регулярно з такою частотою, яка потрібна вашим рослинам. При цьому в разі якщо піде дощ, система автоматичного поливу припинить свою роботу, щоб не залити коріння рослин зайвою кількістю вологи.

Для рослин вода — це джерело життя, і тільки правильне «харчування» рослини може гарантувати його довголіття.

На цьому і все по темі дорогі наші читачі. Надіємось на те, що у вас тепер буде найкращий та найкрасивіший газон.