066 580 55 58

068 258 85 33

[email protected]

Время работы: с 10:00 до 22:00 ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Хімчистка м’яких меблів


Ті часи, коли жінки займалися тільки домашнім господарством, залишилися далеко позаду. Зараз більшість представниць прекрасної статі має безліч справ крім турботи про домашнє вогнище, не кажучи вже про те, що чоловіки більшу частину всього часу проводять на роботі, і у них зовсім немає часу на справи по будинку. Хто ж буде піклуватися про чистоту і порядок вдома?
Питання це можна вважати риторичним. То чоловік після роботи погодиться чимось допомогти, то дружина скасує недільний масаж і похід по магазинах і влаштує прибирання. Але є ви не з тих, хто ставить чистоту і порядок понад усе, то дуже скоро вам може знадобитися капітальна чистка.

Незалежно від того, як багато ви проводите вдома, чи займаєтеся удома спортом і чи запрошуєте друзів, пил з’являється в будь-якому приміщенні і якщо не прибирати регулярно, вона осідає на всьому навколо.

Добре, що з шафи, столу і підвіконня її можна витерти поліролью, а от з м’якими меблями справи йдуть не так просто. Втім, і це не проблема.

Зараз клінінгові компанії надають такі послуги, як хімчистка м’яких меблів, чищення килимів і ковроліну, прання штор та інше. Тобто, якщо ви не маєте надпотужного пилососа та інших засобів, які можуть швидко і ефективно усунути пил і почистити м’які меблі, вам достатньо просто звернутися зі своєю проблемою до фахівців.

Тим більше, що кошти, які використовують такі компанії, дуже ефективні і при необхідності вони допоможуть усунути будь-які плями з ваших диванів і килимів.

Глибока чистка м’яких меблів та матраців, волога хімчистка килимів київ це скоріше прання, ніж прибирання. При цьому за допомогою сучасних технологій така прання відбувається практично без допомоги води — ніщо навколо не намокне і не постраждає. Хімчистка відбувається в кілька етапів, які сприяють ідеальному очищенню.

Спочатку пил і бруд видаляється за допомогою пилососа — він всмоктує той шар забруднень, які знаходяться на поверхні.

Наступний етап — це замочування килимів, яке відбувається за допомогою спеціальних миючих засобів. Всі вони проходять контроль на предмет токсичності та шкідливості, і є абсолютно безпечними для здоров’я людини. Потім йде процес прання. Спеціальне обладнання всмоктує брудну воду, не пошкоджуючи при цьому ніжною тканинної поверхні. Ваша меблі при таких процедурах буде виглядати як нова.